• trabzonspor'un onbirinde mustafa yumlu adlı bir futbolcunun bulunduğu karşılaşma.şenol güneş ceyhun'u stopere çeker diye düşünüyordum.stopere koymamakla beraber onbirde de yok.iyi oynayan kazansın karşılaşmayı.
  • stoperde mustafa yumlu tercihine rağmen, ceyhun'un yedekte olup, engin'in içte oynamasına anlam veremedim. trabzon'un ideal oyununu oynaması için, ceyhun-selçuk-colman 3'lüsü zaruri. bu açıdan yanlış tercih bana göre.

beşiktaş'ta ise ileri 3'lüde holosko-nobre-tabata var. dolayısıyla beşiktaş'ın gol atması duran toplara ve uzaktan şutlara kalıyor. şahsen bu kadrolarla kısır ve az gollü bir karşılaşma bekliyorum.
  • trabzonspor'un en büyük avantajı şenol güneş'tir.

maçı orta sahada topa ahkim olabilen taraf kazanacaktır,
    iki takımın da kadrosu defansif oynamaya müsait değildir dolayısıyla seyir zevki -muhtemelen- yüksek olacaktır.
    maçon kaderini ernst-guti ikilisine karşı selçuk-colman ikilisinin durumu belirleyecektir.
    daha iyi olanların tarafı puanları hanesine yazdırması muhtemeldir.
  • hilbertin form zirvesi yaptığı maç olabilir. 1 gol bekliyorum kendisinden.
  • an itibariyle sözlükte linki olmayan maç
  • henüz daha 4. dakikada egemen'in kırmızı kartı uyarıyla geçiştirilmiştir.

kuddusi müftüoğlu denen, türkiye liginin tartışmasız en kötü hakemine, bu maçı kim vermiştir merak ediyorum.
  • bu maçta beşiktaşımın işi nobre ile holosko gibi futbolcumsulara kaldıysa biz daha çok bekleriz topu kaleye sokmalarını.

gözler hep seni arar şanlı bobo!!!
  • link bulun, kahveye gidin, komuşunun penceresini dikizleyin hatta inanır mısınız digiturkwebtv'den bile izlenebiliyor şu an, ne yapın edin izleyin bu maçı. bu sene bu maçtan daha güzel bir maç izleyebileceğimizi düşünmüyorum bu ligde. bence bu senenin en seyredilesi maçıdır efendim.
  • hakem sanırım gutinin ayağının kopmasını bekliyor, engin aşil tendonuna basıyor, egemen uçamayan tekme atıyor, hakem seyrediyor.

yağmur, deniz vs ilginç geçen maç.
hesabın var mı? giriş yap