• sakın bu boktan maçları kazanıp ülke puanını yükseltmeyin. torbalarda falan yardımı olur mazallah.

berabere biten fenerbahçe young boys
    ve berabere giden beşiktaş plzen maçlarına da istinaden.
  • rijkaard maç sonunda "futbolcularımın iq'sunun düşük olması benim suçum değil" derse kesinlikle eleştirilmemesi gerekir.
  • milliyet'ten teknik direktör olmayacağını göstermiş maçtır. *
  • mac bitiminde fenerli bir arkadasimla aramda gecen diyalog:
    -mac kac kac bitti?
    +2-2
    -tasak gecme olum.
  • eğer elenmeyeceksek skor olarak çok hayırlı olabilecek maçtır.(bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı) nitekim geçen sene bu kıvamda takımlara 5-6 atınca kimse durumun ne kadar kötü olduğunu görememişti. yönetim daha iyi ortasaha oyuncuları alana daha iyisini beklememek lazım.
    not: milan baros'la aynı tarz bir yedek santrafor lazım. mehmet şimdilik tecrübesiz gibi.
  • ve o* göründü.
  • adnan polat ve adnan sezgn ikilisi bu takımın üzerine otursunlar afedersiniz. gecen yıl boyunca en cok basimizi agritan ortasahadaki baris ayhan sarp 3 lusu su maca da ilk 11 cıktı. birileri sanırım bizle dalga geciyorlar. ayhan ortalama 3 toptan 2 sini kaybetti mac boyunca. bitmis adam. daha 3 tane transfer yapılacakmıs. sezon bitince yaparsınız artık. tabi en bedavasını buluncaya kadar bekleyin abilerim siz. dedem mezardan cıksa bedavayım dese oynatacaksınız aq takımda.

- aaa. yok artık ebesinin amı ali sami!
  • muhtemel kadro şu şekilde;

http://i.milliyet.com.tr/…07/29/fft16_mf759552.jpeg

ve bilin bakalım mehmet batdal'ın forvetteki partneri kim? taşşak geçiyorsunuz bilemedim ki.
  • maçı stadda takip ettim, kısaca gözlemlediklerim;

- sabri 10-15 orta yaptı ve 3 tanesi hariç hepsi etkili ortalardı.
    - geride ayhan, önde yanyana sarp ve barış her ne kadar altını çiziyorum, her ne kadar yeteneksiz de olsalar bir an bile yerlerini kaybetmediler. bu, rijkaard ve neskeens'in onları geliştiremeseler de disipline ettiklerinin göstergesiydi. ki bilenler bilir oynamaya çalıştığımız sistemde bu en önemli önceliktir. gavurların positioning dedikleri olay yani.
    - aynı şekilde (son 20 dakikadaki arda hariç) açık oyuncularımız da yani arda-serdar-pino da hep doğru yerlerde beklediler. ama onlar beklerken onlara uzun ters top atacak orta saha oyuncusunun eksikliğini hissettiler ki bu bence kilit noktalardan bir tanesiydi.
    - bu oyunculara hızlı hücum için ters topları birkaç kez sabri ve hakan balta attı. lakin bu sefer de onların hızlıca verkaça girecekleri ya da kaleciyle karşı karşıya bırakacakları forvetin yani baros'un eksikliği hissedildi.
    - kalan tek hüzum alternatifi beklerin kaçırılarak orta yapmasıydı ki hakan balta bunu neredeyse hiç yapmadı. sabrinin yaptıklarında da mehmet golü bulamadı.

şimdi bu gözlemler ışığında,
    - o ters topları atabilecek elano takımda kalırsa,
    - bir tane mücadeleci elano alınırsa,
    - artık müzmin sakat olacağı belli olan baros'a alternatif alınırsa
    - son olarak da kaleyi tutan 3 şuttan ikisini içeri almayacak kaleci alınırsa sorunlar giderilir.

evet bu 3 transferle tamam olacak takım. ben o ışığı gördüm sahada.
  • az önce barış özbek'in topa gelişine vurmaya çalıştığı maçtır, beceremedi tabi.
hesabın var mı? giriş yap