• erken yediğimiz gol beşiktaş'ımız için iyi olmuştur. bakalım bizimkiler böyle bir durumdan maçı çevirebiliyor mu? önemli bir sınav haline geldi bizim için. maçı da güzelleştirir.
  • beşiktaş iki adet daha erken gol yerse maçı 3-0'dan çevirip çeviremeyeceğini görecektir. bu da beşiktaş için süper olacaktır kanaatindeyim. böylelikle maç daha seksi bir hal alacaktır.
  • 1-1 oldu. dk.10 gol: mert nobre
  • nobrenin durmadığı maç.2-1
  • emenike'nin yine golünü atarak fantezi futbolda beni yine mutlu ettiği maçtır.
  • nobrenin attığı 2. golden önce faul yaptığı maçtır
  • digitürk 205 nolu kanaldan evde spor paketi olmasına rağmen şifreli olarak yayınlanan maç.biz bir şeyleri eksik yapmadıysak benim yarın bu digitürk denen aptal kutusunu iade etmeme neden olacak maç ayrıca.ayda 90 küsür milyon vermemize rağmen bu maçı izleyemeyeceksem başlarım ben böyle spor paketine...

not.evet çook sinirliyim.

edit: uyarılar geldi 1. kanaldan da açık olarak yayınlanmaktaymış.gazetede sadece 205 nolu kanalı gösterince biz de yanıldık...
  • nobre'nin attigi 2. golden once faul yapmadigi mactir. cezasahasinda ya$anan her iti$ kaki$ faul olarak degerlendirilseydi duran toptan gol atmak diye durum soz konusu olmazdi.
  • nobrenin bir macta gecen sezon attigindan daha fazla gol attigi karsilasma
hesabın var mı? giriş yap