• galatasaray'ın 2010-2011 sezonundaki ikinci lig yolculuğuna giden duraklardan biri olmaya aday süper lig maçı.
  • galatasaray'ın yenilmesi durumunda buna sebebiyet veren oyuncular kadro dışı kalacak, yeni transferler açıklanıp yeni bir sayfa açılmaya çalışılacaktır. yersen.
  • galatasarayın üç puan alacağını düşünmediğim karşılaşmadır. bir galatasaraylı olarak bunu söylemek acı verici de olsa, yokları oynamaktayız. maça çıkan futbolcuların gözlerinde bir bezginlik, boşvermişlik duyguları sezilmektedir yada ben hayal görüyorum ve aslında hiç bir maçı kaybetmedik, hepsi bir rüyaymış. birazdan uyanıcam ve uefa gruplarına kaldığımızı duyucam. evet evet sanırım böyle.
  • mazoşizmi benimseyen galatasaray taraftarlarının kaçırmaması gereken maç.. ya da benim gibi vücudunuzdaki kanserojen madde sayısında eksilme hissediyorsanız izleyebilirsiniz..
  • son iki sezondur deplasmandak eskişehir maçları için pek umudum olmuyordu ancak bu sezon bu deplasman şanssızlığından da öte, takımın kötü gidişatından ötürü pek bir inancım yok bu maçın kazanılacağına dair. he yine destek vermeyecek miyiz? tabiki vereceğiz. kalbimiz, ruhumuz orda olacak. o sahada aslanlarımızla birlikte koşacağız belki de. üstümüzde sarı kırmızı formalarımız, atkılarımız, ekran başında olacağız. hadi be aslanlar. adnan sezgin'e, adnan polat'a inat şu maçı alın da, en azından tünelin sonunki ışığa doğru ilerleyebilecek gücü kendimizde bulalım. aksi halde, çok kötü şeyler olacak.
  • galatasaray'ın ilk 11i şu şekilde:
    ufuk - ali turan, servet, neill, serkan kurtuluş - barış, ayhan, mustafa sarp - elano, baros, arda
  • bir eskişehirsporlu olarak normalde kazanabileceğimizi bildiğim ama son olanlardan sonra galatasaraylı oyuncuların (eşek değillerse) en azından beraberlik çıkaracaklarını düşündüğüm maç.

fakat galatasaray maça asılmazsa tarihi bir hezimetle dönecektir. eskişehirspor karpaty'den bir kaç gömlek üstün bir takım.
  • barış, ayhan, mustafa sarp isimlerini bir arada görmemle, orta yuvarlağın kendi yarı alanıma bakan dilimine çöküp ağlayasımın geldiği mücadele. mücadele mi? o orta saha ile mücadele olur mu lan.
  • efsanevi orta sahamizin mitolojik mucadelesine bir yenisini ekleyerek devam edecekleri diger bir mac. bu orta sahanin cok kisaca bir hikayesine goz atmak gerekir saniyorum:

junichi inamato, ya da tam adi her neyse, japonyalarda buyumus, ve golge savasinin ustalarindan biri olarak sayilan bir futbolcuydu. rakibe fiziksel olarak mudahale etmemeye ant icmis olan bu japon ata sporu muhtesem bir centilmenlige ve futboldan zerre anlamamaya dayaliydi. rakibe kesinlikle ama kesinlikle pozisyonunu bozucu mudahale yapilmaz, bir homofobik duyarliligiyla erkek vucuduna kesinlikle temas yapilmazdi bu geleneksek japon tekniginde.

tam da o siralar anadolu'dan mustafa adinda sarp bir genc doguyor, ve galatasaray orta sahasini ustun golge teknigiyle pic etmeye yemin ediyordu. kendisine gurbet ellerde yetismis bir yoldas edindi. baris adindaki bu genc, "bana yuksek zekali bir insan getirin onunla fizik tartisayim, normal bir insan getirin siyaset tartisayim, dusuk zekali birini getirin onunla futbol konusayim" diyen alman ekolunden gelmekteydi. sinirli zeka ile hirs ve mitakondri'nin urunu olan enerjiyle birlestirilmis bir 'basi kesilmis tavuk gibi orta sahada dolasmak" ekolunun en buyuk onculerinden oldu bu genc.
    galatasaray catisi altinda futbol oynamayi 30'undan sonra ogrendigini kabul etmis, ve ondan itibaren de gercekten futboluna her gun ayri bir zenginlik, olgunluk eklemis olan "seyirci var mi disarida ihehe" ayhan'a katildi bu gencler.

o gunden beridir denir ki, galatasaray orta sahasi kendi icerisinde celiskiler iceren sozcukler yumagindan baska birsey olamadi, ve birlikte futbol oynadiklari hergun futbol tanrilarinin saclari birer birer beyazladi.
  • galatasaray yedek kulübesinde 6 yedek oyuncunun bulunacağı karşılaşma:

aykut, gökhan, aydın, hakan, emre çolak, serdar özkan

edit: webaslan senin vericeğin kadroyu yiyim. lorik cana ilk 18'deymiş.
hesabın var mı? giriş yap