• yine yeni ve yeniden selçuk şahin'in kaptırdığı bir top ile gol gördüğümüz karşılaşma.

kendisi guinness'e göz kırpmakta bu konuda.
  • arkadaş deivid yedekte otururken deniz sağ açık oynuyor...
    selçuk şahin ön liberoda...
    güiza forvet...
    stoper bilica...

nasıl olacak bu iş yalvarırım biri bana anlatsın.
  • deniz'in ıslıklanmaya başlandığı maç.

adam elinden geleni yapıyor , stoper desen orada oynar , sol bek oynar şimdi sağ açık oynuyor, adam elinden geleni yapıyor, süper futbolcu değil ama oynatılınca bu kadar, o zaman oynatana kızmak lazım belki.

golde denizin hatası yok, hata selçuk ve bilicanın. günah keçisi oldu yine adam.
  • direk kaleye giden bir toptanda ofsayt olabilceğini gördüğümüz karşılaşma . tabi aktif alan durumu var ki ama bu pozisyonda top ayaktan çıktığında dos santos kalecinin görüş alanında değil kaleye doğru geldiği anda önünde olmasıda tam bir muamma .
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • spikeri sürekli değişen maçtır.

bu ne lan ... eskiden çok olurdu minibüs yolun ortasında dururdu şöför değiştirirdi. bu da onun gibi olmuş. pozisyonun ortasında bi spiker bırakıyor anlatmayı, diğeri devam ediyor.
  • dos santos tez canlılık edip topun geldiği yöne atlamasaydı, kaleciyi etkilemeseydi gol verilebilirdi.
  • deniz şutu çektiğinde kalecinin 2 metre arkasında olan ve topa bakan kalecinin hiçbir zaman görüş alanına girmeyen santos için ofsayt bayrağı kaldırılmıştır. geçen yıl kalkmayan bayraklardan dolayı 2 ofsayt gol ye, bu yıl da mis gibi golün yan hakem ukalalığı ile sayılmasın. bu belediye maçlarımızda bir cenabetlik var.
    burada deniz'i dillerine dolayanlara da 2 çift lafım var. adam hüsnüniyetle ne görev verilirse yapmaya çalışıyor ve oldukça da iyi yapıyor. maalesef selçuk ve deniz günah keçisi, öte yandan sezon başından beri en zayıf karnımız olan, koşmaktan başka iş yapmayan, yediğimiz gollerin çoğunu kanadından yediğimiz, ileriye gittiğinde ezbere orta yapıp genellikle rakibe çarptıran gökhan gönül'ün dokunulmazlığı var.
    deniz'in sağda oynatılmasına kızan arkadaşlar, geri dönüp bir düşünsünler bakalım şimdi basın - taraftar elbirliği ile gönderilen kazım'ı arıyor muyuz aramıyor muyuz?
    bir son lafım da yönetime : yahu ben bu takımın sen de 30, ben diyeyim 50 yıldır taraftarıyım. ilk defa bu yılın kadrosunda seveceğim, benimseyeceğim bir oyuncu kalmadığını üzülerek görüyorum. benim futbol anlayışıma uygun kazım vardı, gönderdiniz. uğur, özer sakat, alex sahaya neredeyse şezlong atacak. kaldık volkan, bilica ve benzerlerine.

edit. gökhan hep böyle pas ver onsekize girdiğinde, ben de yazdıklarımı yiyeyim. alex de ilk defa biraz hareketlendi. çok güzel bir golle durumu 1-1 yaptı.

edit.2 fırat aydınus cristian'ın kırmızı kartlık hareketine sarı dahi vermemiştir.
  • fenerbahçe başkanı aziz yıldırımı haklı çıkartan(!) maçtır.

kadro zira çok iyidir, takviye gerek yapmaya yoktur.

çünkü nasıl olsa elinizde d/lrc wb/lr m/lr am/lrc st oynayan bir deniz barış vardır.

anticipation 20, first touch 20, passing 20, concentration 20 bir selçuk şahin vardır.

concentration 20 olan bir volkan demirel vardır. o kadar konsantredir ki kendisinin kontrolünde toplar direklere çarpar geri döner, sonra da "bi' şey olmadı lan???" bakışı atar.

pace 20 bir fabio bilica vardır.

jumping 20, heading 20, shooting 20 bir güiza vardır.

fenerbahçe başkanı aziz yıldırımı haklı çıkartan(!) maçtır.

transfere gerek yoktur.

büyük takım transfer yapmaz.

bayan voleybolda imkansızları yapan ama futbol takımına el sürülmesi izin verilmeyen acıbadem hastanelerinin sahibini yönetime alarak "sana bu sene çok kalp krizi vak'ası yollayacağım hehoehoe" der sadece.

başka açıklaması yok çünkü.

sinir krizi ve psikoloji bölümü de olabilir bak.

kaçtı lan acıbadem'in telefonu???
hesabın var mı? giriş yap