• tum oyuncular nhl'den olacagindan itis - kakis, kavga - gurultunun zirve yapmasi muhtemel mac.
  • 2002 finalinde abd'yi 5-2 yenerek altın madalyayı alan kanada geçen hafta 5-3 kaybetti komşusuna. bu yüzden iki takım için de rövanş mücadelesi şeklinde geçicek maç.

ayrıca olimpiyatlarda kavga yasak oldugu için tekme-tokat göremiyeceğimiz mücadele .
  • yerel saat ile 12.15 de, türkiye saati ile 22.15 de başlayacak maç.
  • kanada'nın kendi seyircisi önünde finali ve altın madalyayı abd'ye kaptırmayacağı maç. brodeur kolay kolay o kadar golü bir daha yemez, ayrıca rick nash, crosby gibi starlar da pasif kalmazlar. dört banko'nun ilki bu, sabaha kadar 1, kafanız rahat olsun.

edit: i won t let this build up inside of me uyardi, brodeur degil, luongo oynuyormus ki bence fleury de oynasa o kadar golu yemeyecek bir kez daha (brodeur 22 sutta 4 gol yemisti). fleury'nin 3.kaleci oldugu takim verir mi altin madalyayi yaa, bisi olmaz. o kadar konustuk, beni yamultursan alacagin olsun kanada.
  • trt 3'den takip edilebilecektir. helecanla bekliyoruz.
  • kanada'nin 1-0 one gectigi karsilasma...
  • ilki 1960 ve sonuncusu da 1980'de olmak uzere sadece 2 olimpiyat altini bulanan amerika'nin, hem 20 senede bir gelenegini devam ettirip hem de 2002'nin rovansini almak istemesi, son sampiyonlugu 2002'de salt lake city'de olmak uzere toplamda 7 altin madalya ile sovyetler birligi ile birlikte bu dalda en cok olimpiyat altini kazanan ulke olan kanada'nin rekoru ele gecirmesine calisacagi zorlu mucadele.
  • ilk periyodu itibariyle seyir zevki yüksek bir maç...

ancak kanada, abd'ye oranla daha az ama öz hücum ediyor. hücumları çok daha tehlikeli. abd ise daha çok uzak mesafe şutları denedi. organize bir hücum göremedik ilk periyodta abd adına... ayrıca sert bir periyod seyrettik...
  • çok hareketli geçen maç. şahsen ben ayak uydurmaya çalışmaktan yorldum.

bu arada; "kış olimpiyatları eurosport'tan izlenir."
  • kanada atti, 2 oldu..
hesabın var mı? giriş yap