• bir besiktas'li olarak fenerbahce'yi destekleyecegim mac.

valla olm size uydum gecen selanik'teki macta paok'u desteklemeye calistim, niang'in kafasina tekme atilinca orospu cocugu diye yerimden firladim, sanki kafasina tekme yiyen necibim benim uysalim, yok abicim, zorlamaya gerek yok, varsin antu ergenleri 8jk yazmaya devam etsinler, varsin sozluk fenerlileri laf yetistirmeye calissinlar, ben gonlumden geceni tutarim.
  • beni öyle bir noktaya getirdi ki, şu an uzatıp kendi götümü sikmek istiyorum.
  • sünnet oluşumun 26. yılı şerefine farklı bir galibiyet bekliyorum, yoksa yine siki tuttuk...

maç sonrası editi: evet, gerçekten siki tuttuk...
  • kenardan "6-0 tarifesine geç, formayı kap" benzeri bir reklam geçerken 1-1 olmuş maç. mantalite bu işte hacı yapacak bir şey yok, bir tarafta 10 sene önce uefa kupası kaldırmış takımın düştüğü hal var, bir tarafta en büyük derdi galatasaray'ı yenip sonra sik sok muhabbeti yapmak olan camia var. diğer tarafta da mütevazi kadroyla canavar gibi oynayıp da liverpool'a son dakikalarda elenen trabzonspor var. ama hala üç büyükler deniyor. negzel.
  • d-smart'ın yasa büründüğü maç.
    galatasaray'dan sonra fenerbahçe de elendi!
    gitti yayın paraları, reklam gelirleri.
  • kesin 1 gol yiyip veda edicez lan her zamanki gibi.. bu sefer göt olim lan nolur
  • dört türk takımından üçünün elendiği kara bir gecenin son biten maçı olmuştur.

bu elenmelerin mevsim hala yazken olması hayli trajikomik bir durum ortaya çıkardı.

kime kızayım bilemiyorum. en başta aziz yıldırım her sene olduğu gibi transferleri çok geç yaptı. en üzüldüğüm nokta, şu elenmenin faturası büyük ihtimalle canımız, adam gibi adamımız, efendilik timsali aykut'umuza maledilecek ve bileti kesilecek.

bir teselli bulayım diyorum, artık lige konsantre olurlar diyorum... ama yok. yemişim ligi, dön baba dönelim cristian'ı izleyeceğiz, bilica'yı izleyeceğiz. bu adamlar fenerbahçe'de top koşturup güzel paralar kazanmaya devam edecekler.

tek sevindirici olan, bu elenmelerin bizi kahve köşelerine mahkum eden d-smart'ı feci zarara uğratma ihtimali. beter olsunlar.
  • bu geceki sonuçlarla beraber dsmartın batışa sürüklendiği maç.
  • mehmet topuz'un çıkıp özer hurmacı'nın girdiği maç. yav aykut hocam selçuk şahin'i çıkarsana. yerine kimseyi de sokmana gerek yok.
  • aziz baskanin eseri. avrupa'da ilkbahari kupalari gorecekti hani bu takim? sonbahari goremiyor daha.
hesabın var mı? giriş yap