• yaz yağmuru olmasına rağmen öylesine rus edebiyatıvaaari bir atmosfer yarattı ki gök gürültüleriyle; paltomu giyip karanlık sokağa çıkmak, p.... köprüsünden geçip saptığım sokakta gelişigüzel seçtiğim rutubetli bir meyhaneye oturup içkimi yudumlamak istiyorum sözlük. belki oradan çıkıp az ilerideki m.... caddesindeki tiyatrolardan birine giderim. bilmiyorum.
  • fenerbahce de suan gokgurultulu sagnak "dolu" yagisi gozlenmektedir.

sigaramin bitmesine 2 var. bakkala gidersem karsima kutup ayisi cikar diye korkuyorum.
  • bu kadar yağmurdan sonra istanbul kız gibi oldu yemin ederim...
  • hayra alamet değildir. olur da birileri sizi gemiye falan çağırırsa tereddüt etmeden binin. hakkınızı da helal edin. ben bulabilirsem ferhat göçer'i oyalamaya çalışacağım.
  • ilk doğumgünü hediyem olarak gelen yağmurdur.yıllar yılı ömrüm yağmurlu bir gün hayali ile geçmişti.
  • dolby surround gok gurultusu efektleriyle, yagmur damlasi sololariyla, isik oyunlari, illuzyonlariyla, bizi sonisphere'e gitmis kadar eden yagmur. headbang yaparak eslik ediyorum kendisine.*
  • yağmur birkaç dakika önce başladığı halde son yarım saattir okmeydanı - perpa civarını peş peşe şimşeklerle gündüz gibi aydınlatmaktadır.

edit: hani filmlerde, kliplerde falan efekt amaçlı hortum tutarlar da, yahu böyle yağmur mu olur, hiç gerçekçi olmamış, deriz ya işte aynen öyle yağmakta şu an...
  • son on dakikada 100'den fazla şimşek çakmıştır ve gök giderek daha fazla gürültü yapmakta arabaların ağzını bozmaktadır.
  • tuzla'ya uğramayan yağmur. zaten tuzla istanbul'dan sayılmasa bile yeridir ya neyse...
  • sabah olduğunda, işe kanoyla gitmeme sebep olacağa benzeyen güzelim doğa olayı..

ek: evdeki 14 yaşındaki köpeğin, korkudan masa altına saklanmasına da neden oldu şu an.. hayvan zangır zangır titriyor..

kötülenmesine büdüt edit: lan olm ben mi yağdırıyorum? gece gece asap bozuyosunuz..
hesabın var mı? giriş yap