• şu ana kadar sahalarda görmek istediğimiz oyun bu dediğimiz maç. gözünü sevdiğimin doğusu adam gibi final izlettiriyorlar bu gece. trash talk unuza kurban olsunlar.
  • chicago benchinin arkasindaki fenerbahceli arkadaslar armut gibi siritmaktadir.
    (bkz: algida secicilik)

daha oncede boston benchinin arkasinda fenerbahce bayragi acanlar vardi ki onlari allaha havale ediyorum zaten.
  • ben mi yanlış görüyorum anlamadım ama sanki chicago benchinin arkasında 2 fenerbahçe formalı eleman mı var.?? yoksa gün içerisindeki 3253673 adet fenerbahçe formalı gördüğümden, her gördüğüm çubukluyu fener forması mı sanıyorum.? anlamadım gitti.

edit: evet fenerbahçeli imiş. tek gören ben değilmişim. o bölgedeki biletlerin senelik kazancıma denk olduğuna eminim.

edite edit. öğrenciyim senelik kazancım içler acısı.
  • chris bosh an itibariyle ömer asik'i rezil etmektedir...
  • harika bir maç oluyor. kyle korver ve mike miller birbirlerini savunuyorlar ikisi de sahadayken, hakikaten çekilmiyor o eşleşme.
  • ömer yaklaşık 12 dakikadır sahada ve yanılmıyorsam playoff'taki en katkısız maçı oluyor. istatistiğe yansımayan o kendine özgü işleri de pek yapamadı.
  • yıldız.tv üzerinden takip etmek isteyen şahsıma bolca küfürler ettirmiş maç.ntvspor açılmıyor mına koyim.
  • bir türlü anlayamıyorum şu maça fenerbahçe forması giyip gelen arkadaşları.herkesin beyaz tişört giydiği alakasız bir ortamda ambiyansı sikip atıyorlar.
  • ilk yarıyı miami 43-40 önde tamamladı.
  • acun'un dediğine göre bu maçı canlı seyreden 3 tane survivor yarışmacısı varmış. hem de ön sıralardalarmış. herkesin amerikan vizesi olup olmadığı meçhul. olmayanların ne şekilde vize edindiğini çok merak ediyorum.

not: acun galiba serinin 4. maçını kastetti.
hesabın var mı? giriş yap