• tnt tarafından uyduda yine şifrelenen maç.. eski şifre de calısmıyor.. yeni şifreyi bulup verenin 45 şukelası olurum..

edit: şifre bir giriyor bir cıkıyor anlamıs degilim su anda acık:)
  • digiturk'de bir an için şifrelenmiş ama hemen arkasından düzelmiş olan maç. heyecan olduk haliyle.
  • efendim imagine ile beraber seyredemedigim bir mactir benim icin, zira kendisiyle seyrettigim yemek toplantili maclar okyanusun bu yaninda ozel onem tasir, resmidir, gayriresmidir, guzel gecen zamandir, umarim kendisi seyredebiliyordur, ben dinleyerek idare etmeye calisiyorum masamdan... ha daum icin ne kadar onemlidir diye basin tartisa dursun fenerbahce maci almalidir, alamazsa bile bekledigimiz gibi oynamalidir dedigim anda kazim ve santos ile dalga dalga geldik...
  • skor 32. dakika itibarıyla 0-0
  • andre santos'un şu ana kadar 2 tane çok fantastik gol kaçırdığı karşılaşma. fenerbahçe şu ana kadar maçı domine ediyor. dakika 32. skor 0-0
  • dsmart'ın şu anda canlı yayında digiturk'e laf attığı maç. haha çok eğlenceli lan.
  • az önce "bu maçın tüm hakkı d smart'a aittir.. hemen d smart'a abone olun." şeklinde bir altyazı geçti.. maçı digiturk'ten izleyen ben korku içerisindeyim.. aha spiker de kızdı..
  • 1 cümle içerisinde 12 defa "yasal" sözcüğünü kullanabilen bir spikerin sunduğu maçtır.
  • ilk yarım saat itibarananaınskiyyymmmny kaçmaz la bu gol. olm çok acaip bi gol kaçırdı andre dos santos.
    ne diyodum ya, 33 dakikada yazıyorum bu entryi. şu ana kadar fenerbahçe 2si çok ama çok net , 2si de eh işte net yani 4 gol pozisyonundan yararlanamadı.
    özer, kazım, mehmet topuz, gökhan gönül şu ana kadar çok hırslı ve isabetli oynuyorlar. santos inanılmaz 2 gol kaçırdı.
    steaua boş takım değil. özellikle kontra atakla, kanatlardan tehlike yaratabilirler gibi görünüyor.
    steaua'da 2 futbolcu, fenerbahçe de ise tabii ki lugano sarı kart gördü şu ana kadar.
  • kablolu tv sayesinde şifreyle uğraşmadan, spikerden ayar yemeden, dsmart'a para yedirmeden rahatça izlenebilen maçtır.
hesabın var mı? giriş yap