• görsel

geçen yıla göre inanılmaz fiyat artışı göstermiş sepetlerdir acaba bu haliyle hâlâ alınmaya değer midir? yılbaşı butik sepeti mesela
  • her yıl içeriğindeki ürünlerin tek tek fiyatlarını toplayıp almaya değer mi diye karar verdiğim sepettir. sonuç:

215 liralık sepette yer alan ürünlerin toplam fiyatı 379 tl. indirim %45 ve tasarruf tutarı 164 tl. fakat ürünler beşbenzemez saçma sapan şeyler. bu yüzden halihazırda ihtiyacım olmayan şeyleri indirimle almanın bir faydasını göremedim. pas

edit: uyarıda bulunan chapanoglu ve taharial'a teşekkür ederim. indirim yüzdesini yanlış yazmışız, düzelttim.
  • migros değil de arabistan sepeti gibi duran sepet. nerede bunun birası, şarabı?

edit: dinsiz, alkolik diyenler olmuş. yılbaşı paketinden bahsediyoruz uhud savaşı için hazırlanan bir erzak değil bu arkadaşlar.*
  • cipslerin içinde fare var mı merak ettirendir. *
  • bu yılbaşı sepeti değil ki. bu, "kocişim bana sürpriz yaptı" temalı tik tok sepeti.
  • tekirdağ rakısı nerde? red label nerde? bomonti nerde?

ne oldu lan bu ülkeye sarı kolayla mı yeni yıla gireceğiz?
  • redbull var ama içki yok. fotoğraf çektirirken içkisini saklayan sahtekar ünlüler gibi migros da benzerini yapmış.

gereksiz sepet.

edit; ketcapli dondurma uyarısıyla yılbaşı sepetlerinden alkolün yasaklandığı bilgisini öğrendim. migros'a ithamımı geri alıyorum.
  • ben ve benim gibi sağlığını düşünenler yılda 1-2 defa bu çöpleri yiyebilirler, sakıncası yok. bir gece eğlenin bari...
  • 189 tl ye aldığımız viskili votkalı rakılı şaraplı paketler geldi aklıma
  • görsel

bunu gördükten sonra o sepete 3 kuruş veresi gelmiyor insanın.
hesabın var mı? giriş yap