• telekom ' un olabildiğince agresif olduğu ihaledir. bu ihalenin 250milyon doları bulması ile aylık maç yayınlarının 75tl leri bulabilir.
  • telekom'un mola sonrası agresif tavrını 500.000 usd ya da 1 milyon usd attırımlarla devam ettirmeyeceği düşünülen ihale. ayrıca digiturk'ün karamehmet'le gelmesi de, telekom ne verirse ben bir fazlasını verip, elinde sonunda bunu alacağım, o kadar yatırım yaptım ben bu işe havasını ortaya koymaktadır...

edit: yaladım dediğimi herifler 3er 3er arttırıyor, acaba batırın karamehmet'i, alsın ama anasını da ağlasın mı dediler molada...
  • daha pahalı maç izleyeceğimizin kanıtı ihale. arttırmayın artık leennn...
  • türk telekom coştu 240 milyon dolar
  • telekom moladan agresif döndü niyeti bozmuşlar heralde.
  • digitürk 237 milyon dolara çıkmıştır. telekom 240 milyon dolarla cevap verdi.
  • telekom teklifçisinin "sayın başkan" diye diye konuşmasına sinir olduğum ihale.
    telekomcular geri döndü hala agresfiler 3 er 5 er gidiyorlar.
    digiye fazla girsin mi istiyorlar ne.
  • digiturkun bu saatten sonra bırakacağını sanmadığım ihaledir.

zira, bu işlerden çok da anlamayan ortalama bir futbol izleyicisi olarak benim kanaatim, bu ihaleyi kazanacak olan firmanın alt yapısının (yayın açısından, yok hd dir yok bilmemkaç tane kameradır) hazır olması, ihalede çok rahat arttırım yapmasını sağlar. telekom yetkilileri ise, her arttırım yaptığında, kuracakları altyapının da kaç milyon dolara mal olacağını düşünmektedir.

neyse bakalım hayırlısı olsun diyelim şimdilik.
  • ihale sonunda doğru orantı ile hesaplarsak, ligtv sahibi olmanın önemli bir ekonomik statü kriteri haline geleceği aşikardır.

160 milyon dolar iken 60 lira olan lig tv üyeliği
    250 milyon dolara çıkıldığında 95 tl'ye yaklaşacaktır.

edit: 321 milyon dolar olduğuna göre 120.37 tl ediyor aylık digitürk üyeliği.
  • 245 milyon doları gördü ihale. sanırım 250 milyon doları geçecek ihale bedeli.
hesabın var mı? giriş yap