• şu an bize gösterilen yayın, tüm ülkelere gösterilen yayınsa, manga'nın şarkısının özeti için çok uğraşmış yarışma..
    10 saniye uzunluğundaysa ilk 3 saniyesiyle sessiz başlıyor.. öyle mi kesilir şarkı güzel abim?
  • twitter'da pr'da kan gövdeyi götürüy.. gövdeyi götüren yarışma. beyler abanıyoruz :)
  • uçacak suserler için mükemmel bir yarışmadır efenim.arşa doğru bi zahmet.maçlar neymiş, siyaset neymiş..*
  • türkiye, moldova, yunanistan(o da zaten bizim adımıza yarışıyor), ukrayna, en güzel yarışmacı farkıyla ermenistanın ve son şarkı olma avantajı ile danimarkanın puan alacağını düşündüğüm yarışma.
  • portekiz'e acıma nedeni valla. o "mıy mıy" şarkıyla nereye kadar!
  • şebnem ferah-pelin batu karışımı alman kız bu yarışmayı açık ara kazanır bence.bi de irlandalı teyzenin bizden 12 puan alırsa ki olcak gibi o andaki tipini merak ediyorum.
  • ukrayna,türkiye,almanya arasında gidip gelcek yarışma..
  • fransa da baya baya zenci ricky martin ile katılmış çaktırmadan. beyaz dar pantolonlu kıçını sallayan zenci ricky martin.
  • bu seneki şarkılar bana çok iddialı geldi fakat bence ilk 5 şöyle olmalı:
    sıralamayı bilemem tabi ama

almanya
    türkiye
    ermenistan
    azerbaycan
    sırbistan

yunanistan ve rusya da çok iyi geldi bana. onlar da 6-7 olsunlar kırmayalım çocukları.
  • 30 sn lik ozetlerde ferman'in poposunu gosterdiler, tam "fooooooooor ol dis" dedi kestiler. sokarım ulan oyle rejiye ! platini sen de akıllı ol bu arada !!!
hesabın var mı? giriş yap