• maçın oynandığı tarih, mayıs 16 (bursa).
    16'nın tersi 61 (trabzon)
    feneri kim şampiyonluktan etti? trabzon
    çıkar 61 den 16 yı kaldı mı 45 !
    bursa oldu mu 5. şampiyon ?
    çıkar 45 den 5 i 40 yapar
    ve milliyetçi hareket partisi'nin 40. yıldönümüdür!!!

(bkz: imza bir dost)
  • hani şu an ligdeki konum ve fikstüre baktığımda bursaspor'un yerinde 3 büyüklerden biri olsa başka bir takıma şans dahi tanımazdım ama adı geçen takım bir anadolu takımı olunca insan tereddüt ediyor. başlığı açarken karşıma çıkan böyle bir şey yok ama olabilir de cümlesi de ironik bir mesaj gibi sanki. zor bir ihtimal, ama bu sefer de olmazsa sanırım bir daha hiç olmayacak...

edit: 1010 ne lan? açacağım başlığa sokayım. sonra da anadolu'dan neden şampiyon çıkmıyor diyoruz.. daha anadolu'ya girmemişiz sen ne şampiyonluğundan bahsediyosun?
  • facebook yönetiminin rengini iyice belli etmesine sebep olmuştur

http://bit.ly/d4ps3z
  • birçok anadolu yakası sakininin bu gece gürültüden yoksun, sessizce uyumasını sağlayacaktır.
  • telefon satışlarında patlama yaratacak olaydır. şöyle ki maç biter bitmez yanımda telefonları çalan 6 fenerbahçeli arkadaştan 5'i telefonu duvarda parçaladı. birinin götü yemedi. blackberry.
  • (bkz: #18594976)

şu entrymi bana afiyetle yediren bursaspor'u tebrik ediyorum. helal olsun size.
    bugün türk futbolunun tarihi değişmiştir. bundan sonra üç büyüklerin işi hiçbir zaman kolay olmayacaktır.
  • inanılmaz sevindiğim sampiyonluk. sadece bir anadolu takımı olması bile yeterli. ha bir de ben bunu rüyamda görmüştüm ;

(bkz: #19051478)
  • sermayenin inanca yenik düşmesidir.
  • ve gerçekleşmiştir...
  • son dakikalarda fenerbahçe bu kadar kaçırıyorken, artık kader yolunu çizmiş sanırım şampiyonluk için, hayırlı olsun bursaspor demek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap