• an itibariyle gerçekleşendir.

façayı fena çizdirdi yalnız baronlar. ben 8-17:30 çalışan biri olarak takip edemedim ne olduğunu, bir saatte bir haftalık gündem akıyor. bu akşam da o şekilde. sonuç olarak hiçbir şey olmasa bile birşeyler oldu.

altta bir yazar blöf demiş, bence de amaç uefa'ya bizi biraz daha görün demekti ama biraz terste kaldılar.

resmini açıklamalara göre şu an sadece 3 ispanyol ve 3 italyan kulüp ligde görünüyor.
  • taraftarlarin hala ne kadar güclü olduklarini görebilmek acisindan cok cok sevindirici bir gelisme. olaylara romantik yaklasmaktan nefret ederim; ancak sanirim romantiklik o kadar da kötü bir sey olmasa gerek
  • rüşvetçi ve hırsız uefa'ya, kendisini satan man city ve chelsea gibi korkak kulüplere, avrupa birliğine ve devletlere kadar, tek başına mücadele eden derin ve devrimci baron f.perez.

şunu da söyleyeyim, resmi açıklama gelmeden heyecanlanmayın.
    insanların gazını alıyor olabilirler. bu haberleri direkt kendileri yaptırıyor olabilir.
    1 saldırıyı sıvıştırdıktan sonra, bir daha insanlar o kadar organize olamaz.
  • uefa'dan ve fifa'dan zılgıtı yediler tabii. baktılar ki iş ciddi, yavaş yavaş, ufaktan ufaktan dağılalım dediler.
  • kaynak gibi kaynak icin bkz
  • son çıkan ışıkları söndürsün lütfen.
  • 128 milyar doları ( euro muydu ?)nereye harcadıklarını açıklayamayan bu zihniyet tabii ki dağılacaktır.
  • başka bir ihtimal mi vardı? kim durabilir uefa ve fifa'nın karşısında.
  • manchester united yönetim kurulu başkanı ed woodward görevinden istifa etti, juventus başkanı agnelli'nin görevinden istifa ettiği, liverpool'un sahibi fenway sports group'un da kulubu devretme kararı aldığı söyleniyor.

neden işin içinden "kandırıldık" diyip çıkmıyorlar anlamıyorum. *

(bkz: flerö terör örgütü)

edit: ayrıca stadın önünde eylem yapıp, kendi takım otobüslerinin maç için stada girmesine izin vermeyen chelsea taraftarına takdirlerimi sunuyorum. cech'in yalvarışları hala en büyüğün taraftar olduğunu gösteriyor.

https://twitter.com/…ett/status/1384564479309066240

https://twitter.com/…rgi/status/1384579798547173380

sanırım türk taraftarlar olsa böyle büyük paraların olduğu bir işe balıklama atlarlardı. günlerdir dönen " süper lige gs mi gitsin fb mi?" tartışmaları bunu kanıtlıyor. sanki bizi çağıran varmış gibi.
hesabın var mı? giriş yap