• ömer üründül'ün bir efsaneye daha imza attığı karşılaşmadır.
    "keitanın yaptığı yanlış, bari göğsünü tutsaydı."
  • galatasarayın az önce 1 oyuncu değişikliği yaptığı maç. o derece yani.
  • fildisi'nin pozisyona girmekte cok zorlandigi mac. su ana kadar brezilya kalecisi julio cesar'in eli, fabiano'nun elinden daha az topa degdi.
  • gözlerin bahri havadır'ı aradığı maç olmuştur. elano sakatlanalı 10 dakika oldu, adam öldü mü yaşıyo mu haberimiz yok. bahriciğim olsaydı şimdi ambulansın içine girmiş ve ilk müdaheleyi yapıyor olurdu...
  • elle oynama pozisyonunu hakem gormustur, kameralar zaten cok iyi yakalamislar hakemin "el vardi ama" hareketini ... bu nedir abi simdi? ilk defa goruyorum boyle bir sahne... hakem el vardi ama vermedim hadi bakalim keratalar demesi gibi...

artik mac kopmustur, bu saatten sonra garrincha gelip 6.golu atsa ne yazar. ibne federasyon bu maci brezilya alacak demis, biz de tiyatro izliyoruz.

en bastan sahilli oyuncular akin akin gelirken brezilya catir catir indirdi hepsini, tek sari kart cikmadi, killandim.

ilk yarinda lucio hakemin dosune isaret parmagiyla tak tak vurup akilli ol derken aval aval baktim la noluyor...

biraz once ofsayt yokken bayrak kalkti, izlemeyi biraktim.

kuzey kore sampiyon olsun lan. amk.

edit: yeni zelandasporluyum. bizim paraguay macimizda boyle bisey olursa inci'yi fifa ziyaretine davet ediyorum.
  • ericsson ve türevlerinin futbol dünyasından acilen silinmesi gerektiğini gösteren maç olmuştur. o futbol özürlüsü yerine fildişi sahilleri'nden bir fili oturtsalardı kenara çok daha iyi bir futbol oynarlardı bu kadroyla...

ayrıca o hakem denen kepazenin de vicdanına tüküriyim ben...
  • keitanın yanar döner olmadığını gösteren maç. süper ligde neysem dünya kupasında da oyum dedi. takdir etitk.
  • brezilya'nin acik ara 2010 dunya kupasi'ndaki en firildak, en uckagitci ve en numaraci futbolculara sahip oldugunu kanitlayan mactir. adamlarin dokunulmadan yere du$up aci icinde anirmalari mi dersiniz, iki defa el-kol ile duzeltip gol atmalari mi dersiniz artik turlu atraksiyonlar soytariliklar girla gidiyor.

hani fildi$i sahili super mi oynuyor, hayir. ama brezilya da dizine top gelen futbolcunun aci icinde yuzunu tutarak kivranmasi ekolunde iyice cirkefle$mi$.
  • sahada galatasaraylı'nın eksik olmadığı maçtır..
hesabın var mı? giriş yap