• bu gidişle çinliler ikinci çin seddini pota önüne inşa edecekler
  • türk milli takımının işi artık terbiyesizlik boyutuna çıkardığı maç.

40 küsur sayı öndeyiz ve tam saha pres yapıyoruz, smaç bastıktan sonra rakip oyuncunun gözlerine bakıp triplere giriyoruz, topu kafamızla rakip oyuncuya veriyoruz.

karma diye bir şey varsa, bizden bunun acısı çok pis çıkar, demedi demeyin.
  • xhamster.com'dan canlı olarak izlenebilen maç.
  • garanti reklamındaki sinan güler smacının spoiler olduğunu anladığımız maç oldu an itibariyle.
  • maçta gözden kaçırılan şey takımın ikinci yarıda tamamen az şans verilen isimlerle oynaması ve bu oyuncuların turnuvanın geri kalanında kendilerine yer bulabilmek için kendilerini kasması oldu. sinan iki maçtır dakika alamıyordu, şu oyunla herhalde rotasyonda kendine sağlam yer bulacaktır. keza semih ve oğuz kendilerine geldiler, turnuvaya son anda katılan barış dünya kupası atmosferi yaşadı, sayılar attı, takımla beraber oldu.

rakiple dalga geçmedik, saygısızlık da yapmadık, rakip bir sonraki tur için iki önemli oyuncusunu dinlendirdi, iki takımın yedekleri arasındaki fark buydu.
  • bütün oyuncuların selam verdiği ancak ömer aşık'ın selama durmadığı karşılaşmadır. "ömer ömer" diye bağırdık. bir tek ömer onan kalktı. keremlerin kalkması gibi ömer aşık da kalkmalıydı, ama kalkmadı.

ayrıca hidayet çok artissin olum sen. ama sevimli bir artislik. herkes "hido hido" diye bağırıyor bu hiç sallamıyor. yanındakiler "sana bağırıyorlar oğlum" diyor. bu gene sallamıyor ve duyamıyorum işareti yapıyor kulağını tutarak. sonra herkes daha yüksek bağırıyor. hido selama duruyor. çok sevimli artissin olum hidayet. çok sevimli artis. :)
  • sinan güler, rakibi bu kadar güçsüz görünce bari kendi şovumu yapayım havasına gridi. ben bu çocuğu çok severim. ciddi anlamda çok çok yetenekli bir adam. ancak yakışmaz sana rakiple dalga geçmek sinan. he bunları bir amerika maçında yaparsın, o zaman seni ayakta alkışlarım.
  • rahat geçen maçtır.bi çay kapıp sunucuların yanına gidicem birazdan,sohbet bomba.
  • ben bu çinlilere futbol veya basketbol maçlarında gerçekten de çok üzülüyorum. nedendir bilinmez, belki de mahzun surat ifadelerindendir. şöyle 10-15 sayı farkla yensek yeter. adamlar çılgın atmaya gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap