• bazı galatasaraylıların zannettiğinin aksine maçın skorunu ofansif futbolcuları değil defansif futbolcuları belirleyecektir. zira aguero ve forlan şu an hantal ve yavaş gs defansının tutmakta en çok zorlanacağı tipte olan futbolcular.
  • bu ve buna benzer avrupa maçları öncesi, galatasaray'ın mevcut form durumundan bahsetmek manasızdır. sakatlardan ve eksiklerden dem vurmak gereksizdir. çünkü efendiler galatasaray yabancıları yenmek için ali sami bey ve arkadaşları tarafından kurulmuştur. mevcudiyetinin temeli budur. bu sebepledir ki galatasaray'ın avrupa maçlarında sağı solu belli olmaz. bakarsınız calderonda atletico unutamayacağı kabus gibi bir gece yaşar. mümkündür. daha önce olmuştur. (bkz: galatasaray'ın adının olduğu her yerde umut vardır).
  • maçın anahtarının galatasaray adına elano'da olduğu maçtır. galatasaray'ımız her maçına kazanmak için çıkıyorsa bu maçta elano'nun alıştığımız adrese teslim uzun pasları hızlı kontraya çıkmamızı sağlayacak, sağ ve sol kanattan akın akın gelmemize yarayacaktır. mustafa'nında hızlı davranıp ceza sahasına girmesi lazım. kafayı o vuracak bu plana göre.
  • galatasarayın yenmesini istediğim maç. ama tersi olcakmış gibi geliyor bana. atleticonun barçayı yenmesiyle ya da yıldızları ile alakası yok.
    galatasarayın durumu endişelendiriyor beni.
  • entry sildirecek maçtır. o kadar !

edit: zoruna gidenler oldu sanırım.
  • ben ve bir arkadaşımın aynı gece rüyasını gördüğümüz maçtır. ikimiz de galatasaray'ın süper bir maç yaptığını görmüşüz. arkadaş sadece ilk yarıyı hatırlıyor o da 1-0 biz öndeymişiz. ben tüm maçı hatırlıyorum, aynen ilk yarı 1-0 biz önde bitiriyorduk, 2. yarı ise 2-1 bizim üstünlüğümüzde bitiyordu. birşeyler olacak inşallah.
  • bir fenerli olarak galatasaray kazanırsa çok büyük sükse yapacagını düşündüğüm maçtır. söyle ki hafta sonu barcelonayı parçalayıp tüm dünyanın dikkatini üzerine ceken atletic var karşı tarafta. şimdi alınacak bir galibiyet inanılmaz bir prestiji de beraberinde getirecektir
  • rüyamda galassaray'ın 0-1 kazandığını gördüm maç. bu yüzden gs galibiyeti iddaa kuponuma girmeyi başardı. kuponumda başka neler var diye soracak olursanız ki eminim meraktan çatlıyorsunuz; fenerbahçe maçının alt bitmesi ve atletic bilbao'nun galibiyeti.
  • goldmaster uydu alıcısı olanlar aşağıdaki yöntemle maçı itv'den izleyebilirler. ben fb-lil maçında test ettim çalışıyor.

ps : yazı turkeyforum, badtempered nickli üyeden alıntıdır.

kumanda üzerinden menü tuşuna basınız.
    kurulum seçeneğine üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basınız.
    kanal arama seçeneği üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basınız.

uydu ismi : türksat
    arama modu : advanced
    frekans : 10968
    sembol oranı : 11200
    polarizasyon : yatay

pid seçeneği üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basınız.

video pid : 33
    audio pid : 36
    pcr pid ..: 33

değerlerini girdikten sonra kaydet seçeneği üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basınız ve aramayı başlat seçeneği üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basarak arama işlemini başlatınız user isimli 2 adet kanal bulacaktır ve exit tuşu ile çıkınız kanal listenizin sonuna user..... isminde ictimai tv kanalını bulacaktır...

daha sonra aşagıdaki adımları izleyiniz.

kumanda üzerinden menü tuşuna basınız.
    sistem ayarları seçeneğine üzerinde kumanda üzerindeki 1-2-1 tuşuna basınız.
    açılan menü de edit code üzerinde ok a basınız.
    kumandanın kırmızı tuşu ile biss bölümüne geliniz.

not : biss bölümü yoksa uydunuzun yazılımı eskidir, yeni yazılım yüklemelisiniz.

kumandanın yeşil tuşuna basınız.
    (klasik biss şifresini girin. googleda biss ve içtimai yazınca çıkıyor zaten. şimdi bir tarafıma girmesin 1212 ler.) yazıp tamam a basınız.

daha sonra tarattıgınız listenin sonundaki user isimli ictimai tv yi acınız.

"yayın yok veya şifreli" yazarsa 11804 v 24444 frekasındaki dha feed i veya trt 3 ü açıp başka bir yeri acmadan bu user isimli kanalı acınız.

iyi seyirler
  • ictimai tvden biss key yardımı ile izleyeceğim maç.
hesabın var mı? giriş yap