• gözüme çarpan en olumlu şey serkan kurtuluş'un 11 başlaması. fakat aksi durum (ali turan tercihi) ilk 2 hafta rijkaard'ın kafasına kafasına çarptığı için normal karşılıyorum. öyle sevinçten çıldırmadım yani.

bir diğer olumlu şey ise; parçalı forma.
  • digiturkwebtv' bi açık bulunup herkes saldırdı mı nedir ? an itibariyle sitesine girmek bir mesele, giripte "canlı izle" butonuna basıp ta bir aksiyon cereyan etmemesi ayrı mesele.
  • 11 dklık gecikmeyle digiturkwebtv yayına başlamıştır.

(bkz: pardon) film olan.
  • kewell'ın yine canavar gibi oynadığı maçtır.
  • galatasaray'dan 3 puan beklentilerimizin yine yeni yeniden üst seviyede olduğu maç.

(bkz: var mı nazo gibisi)
  • harry kewell'ın ağzından "fuck ooooooooofffffffff fuck youuuuuuuuuu" şeklinde cümlelerin seri şekilde çıktığı maç.
  • kendimi şizofren gibi hissetmemi sağlayan maç. 20 dakikadır izliyorum, sadece 1 kere misimovic adını duydum. şimdi ondan da emin değilim. biri özel mesaj atıp bilgilendirsin. çok korkuyorum sözlük.
  • yeminle futbol oynanmiyor. zemini filan gec, galatasaray orta sahadan topla cikarken bir diger galatasarayli oyuncu arkasini donmus defansa yuruyor. nasil bir isteksizlik var su an anlayamadim. misimovic pas atacak adam aradi bir iki pozisyon yerinden kipirdamayan adamlar vardi. sezonun sonu geldi de haberimiz mi yok, geldiyse bize de soyleyin lan cok eziyetli bi sezon.
  • digiturkwebtv'nin maçın ilk dakikasından itibaren yayınlamaya başladığı maçta orhan ak'ın galatasaray'da 1 kez bile oynamadığı şekilde, yani iyi oynadığı maçtır. pino tarafından beynine abanılarak cezalandırıldığı pozisyonda 4 saniye kadar etrafa boş gözlerle baktıktan sonra yere düşmesi görülmeye değerdi. affınıza sığınarak söylüyorum, küçükken bu olaya beyin amcıklaması denirdi bizim oralarda.
  • oynatmamak niyetinde bir takimla zaten oynayamayan bir takimin maci. ilk yarisi itibariyle en guzel ozeti heralde korlerle sagirlar birbirini agirlar seklinde olur.
hesabın var mı? giriş yap