• fabian ernst'in falsolu kafa vuruşuyla golü bulduğu maç.!?
  • oynamasa da kazanmayi bilen takim olduk sanki su macta.

hilbert'i ve sahayi kiniyorum.

guti, ernst, ellerinizden oper!
  • dünyanın en güzel kelinin sahneye çıktığı maç.

(bkz: kel yerinden öpüyorum ernst)
  • bi manitaaam olsaaaa... diyerek bitirdiğimiz maç olmuştur

kaldı 3 gün.. alayına gidicez..
  • taraftarın ayaküstü fenerbahçeye giydirdiği maç olmuştur ayrıca.
  • bir garip mac oldu, besiktasli olarak utandim ne yalan soyliyim. bu takim cayir cayir bagiriyor tek on libero oynamam diye, ne tabata, ne de nobre, ondeki guti ile arkadaki ernst arasindaki boslugu dolduramiyor. sinirden kendimi sikecekken gelen gol sevindirdi, ama papaz her zaman pilav yemez, dikkatli olmakta fayda var zira bu takim cok iyi pas yapsa da gol atmasi tamamen duran top organizayonuna veya kisisel beceriye bagli..
  • cska son dakikaya kadar yemediği golle fenerbahçe'ye edilecek bir sürü küfürün de önüne geçmiştir. nitekim gol olur olmaz, taraftar başladı fener'e yüklenmeye. tebrikler...
  • besiktas cok uretken olmasa da fizikli ve buyuk takim gibi oynadi. agresiflerdi, hep atagi dusunduler. ama cok fazla pozisyon bulunamadi, rakip kalecinin de hakkini vermek gerek, cok cok iyiydi. bir penalti var ki, hakem nasil gormedi, nasil vermedi hayret. sonucta egrisi dogrusuna denk geldi ve besiktas maci kazandi. avrupa ligi'ne boylece guzel baslamis oldu.
  • fenerbahçeli olarak gole sevinirken beşiktaş taraftarının anamın amına koyduklarını işittim.
  • şimdiden merhaba zamanın ötesi.

beşiktaş taraftarının muthiş bağırdığı, böyle bir bağırmanın başka hiçbir tribunde olmadığı gibi iddialar bir defa daha yerle yeksan oldu bu maçla birlikte.

defalarca canlı, kanlı deplasman tarafında görmüştük zaman zaman fenerbahçe tribünün en kötü zamanlarından bile kötü olduklarını, bir kere daha star tv mikrofonlarıyla lig tv'nin mikrofon krokisinin beşiktaş taraftarını yıllarca göklere çıkardığını gördük. biz yıllardır söylüyoruz da anlatamıyoruz.

edit: entryden fb'li olduğum kanısına kapılınıyor, çok yanlış, misalen fb tribünününden bahsettim, pis galatasaraylıyım, selamlar.
hesabın var mı? giriş yap