• manchester united'ın 23 kişilik kadrosuyla geldiği maç. beşiktaş ise 32.000 kişilik bir kadroyla maça hazırlanıyor...
  • rüştünün rüştünü ispat edeceği karşılaşmadır.
  • % 51 ihtimalle manchester united'in kazanacağı karşılaşma..
  • bir tarafta pek iyi bir avrupa mazisi bulunmayan, 8+4'lük hakan (bkz: hakan arıkan) diğer tarafta ise son maç da trafik polisi misali gelene geç diyen rüştü.. şimdi kadrolar açıklandığında hangisine sevineyim yada üzüleyim gerçekten bilemiyorum.
  • rooney'in twitter'da yazmış oldugu yazıdan sonra hem besiktas taraftarlarını hemde futbolcuları sinir eden oynadıgı takımdır.rooneyin twitterda yazmıs oldugu yazı su sekildeydi zanledersem '' hindi zamanı geldi ne zaman yemek yicez diyerek''
  • 30 000 beşiktaş taraftarının, kırmızı şeytanları besteleriyle taşlayarak hacı olmak için arafata akın edeceği maç.

(bkz: allahın kitabın varsa saldır beşiktaş)
  • son antrenmanda kulak zarı zedelenen ve operasyon geçiren rüştü'nün sahalardan 3 hafta uzak kalacağı, haliyle takımdaki yerini alamayacağı maç.
  • bu maç için galatasaray'lı 5 arkadaşım "beşiktaş puan alır bence" diye yorum yaparken tek beşiktaşlı ben ise "umarım abi" diye geçiştirdim ama içimden "yok aga olmaz o iş boru değil lan mençıstır" diye söylenirken buldum kendimi. yarın akşam bu entryi yazmış olduğuma bile utanmak istiyorum.
  • geçmişte yaşanan gol yağmurları..
    bu sezon beşiktaş'ın içinde bulunduğu boktan hava..
    manu-liverpool ezeli rekabeti..

bla bla bla. hepsini bi kenarda bırakıp maça koşmak, inönü'de takımı da gaza getirerek sesim kısılana kadar bağırmak istiyorum. hepsi bu. sonunda belki bi of çekip kendimizden geçeriz ama koy götüne rahvan gitsin.
  • 12 eylül 2009 tottenham manchester united maçını izleyen bir beşiktaş taraftarı olarak, çok, ama çok korktuğum bir maçtır. çok formda bir rooney var bu sene.

kalede hakan arıkan'ın olacak olması korkularımı artırıyor.

haydi beşiktaş, gönder bu entry'yi zamanın ötesine!
hesabın var mı? giriş yap