• abdurrahim albayrak eğer manchester city'li olsaydı, an itibariyle aramızda değildi. işte öyle bir maç oldu.
  • 3-2 oldu lan yeminle 3-2 oldu. manchester city, ingilterenin fenerbahçesi olmadığını kanıtladı.

not:fenerbahçeliyim.
  • o son golü kendim atmış gibi sevindim lan. dünyada hiçbir taraftar böyle bir acıyı hak etmiyor usta, helal olsun adamlara.
    (bkz: ben yandım eller yanmasın)
  • oof hala para çıksın futboldan tarzı yorumlar yapılıyor ya city'nin bu maçla kazandığı şampiyonluk sonrası..

barcelona bile idealizmine dayanamadı formasına babalar gibi katar reklamı aldı, madrid falan zaten yıllardır paranın kulübü oldu.. united amerikan sigorta şirketinin elinde..

sırf para kaynağı batıdan değil doğu tarafından geldiği için "leş para" oluyor, anlamak mümkün değil. kendi takımın milyonlarca eurolara adam alarak şampiyonluğa ulaşmaya çalışırken sorun değil, ama eloğlu yapınca "para çıksın"..

henüz uyanmayanlar varsa uyarayım, sene 2012, devir endüstriyel futbol devri. parayı futboldan çıkarmak isterseniz dünya piyasasındaki neredeyse bütün takımları da piyasadan silmeniz gerekir. yer mi? elbette yemez..
  • "you could say it is the best moment of your life, but please, never again this way, never again this way..."

vincent kompany - man city
  • cok net soyluyorum ki manchester city bu maci kazanamayacak. bunun sonucunda sampiyon olup olabilirler mi bilemiyorum. cunku manchester united da son maclar icin pek guvenilir bir takim degil. (bkz: kenny dalglish) (bkz: blackburn rovers)

ama emin oldugum bir sey var ki bu mac city galip gelemeyecek. o kadar cok faktor var ki,
    1- mark hughes denen adami gram sevmem ama oldukca haksiz bir sekilde city tarafindan kovuldu. bunun ocunu daha guzel bir sekilde alabilir mi bilmiyorum?
    2- hughes istatiksel olarak da bu stada gelen en basarili teknik direktorlerden biri. ethiad stadyumuna deplasman takimi olarak geldigi 5 macta 1 galibiyet 4 beraberlik alip hic yenilmemis.
    3- qpr kazanirsa ligde kalmayi garantiliyor. sadece hughes degil bircok futbolcu prim alacak ve ligden dusmedikleri icin maaslari kesilmeyecek.
    4- bu sene gorduk ki city onemli maclarda beklenen performansi gosteremiyor. sampiyonlar ligi maclari, ikinci yaridaki arsenal maci vesaire. (united maclarini ayri tutmak lazim, derbilerin havasi baska)

son olarak x-2'lik cifte sans 4.17 ile iddacilara selam olsun.

edit: 90 dakika boyunca hakli ciktim yalniz bolton 1 cuval inciri berbat etti. adamlar kumede kalmayi garantiledikten sonra saldilar kendilerini akabinde 2 tane yediler :). hayirli olsun sampiyonluk mavi taraf!
  • vizyona girse en iyi dram dalında onlarca ödül alır.öyle bir maç.

edit: sürpriz sonlu bi dram oldu.
  • şu anda etihad stadındaki binlerce kişi agüero'nun taşaklarını yese yine bitmez, kalır biraz daha o taşaklardan.
  • böyle bir maçın türkiye'de olduğunu düşünemiyorum. yıkılırdı o stad, net yıkılırdı.
hesabın var mı? giriş yap