• sene 2007 forvet kezman, 'ulan pvh olacakti simdi...'
    sene 2009 forvet guiza, 'yahu kezman en azindan sut atabiliyordu, guiza onu da yapamiyor"
    sene 2010, 13 mart 2010 gençlerbirliği fenerbahçe maçı, forvet gokhan 'ah guiza olacakti simdi sahada, adam en azindan saga sola kosuyordu'

mehmet topuz icin ise hic bir sey diyemiyorum. su gunku mactaki goruntusune bakarak rahatlikla diyebilirim ki, oynasa selcuk sahin de oyuna en fazla bu kadar katki saglayabiliyor, ve hatta selcuk sahin haddini bilerek oynadigi icin takima bu kadar zarar da vermiyor (ne dedim ben simdi ?) e o zaman neden bu kadar buyuk paralar verilip boyle adamlar transfer edilir ?

bir de, bir takim iki yildir sag kanat hucumlarini (gokhan gonul'un aragones zamanindaki kisa sureli libero macerasini saymazsak) neden hep sag bekine emanet eder ?

bu adamlarin hepsi de yaniliyor olamaz ya canim, demek ki ben futboldan anlamiyorum. en iyisi anladigim bir seyler izleyeyim bundan sonra.

edit:
    sene 2011, forvet bienvenue, neyse lan ben daha bir sey demiyorum...
  • alex'in istemeyerek rakip futbolcunun diz kapağını kırma denemesinden sonra bu hafta gökçek vederson istemeyerek benzer diz operasyonunu denemiş daha sonra dos santos istemeyerek rakip futbolcunun bileğine bastıktan sonra istemeyerek attığı dirsekle rakibin suratını dağıtarak komboyu tamamlamıştır. ş.mosturoğlu'nun maç sonrası ve hafta içinde yapacağı "yaa ama hakemlerr ama yaaa" ile başlayan tiradlarını pastanın kreması olarak izlemek mümkün olacaktır yine elbet.
  • curling'de bile daha fazla heyecan var be abi, orda oyunu anlamasak da milletin yuzundeki hirsi okuyabiliyoruz.
  • zamanında mehmet topuz'u beşiktaş'ın elinden alırken "adamın elinden böyle oyuncu alırlar. o da görür gününü yedek klübesinde oturarak eheheh." diyen bazı kişilerin şimdi utanmadan bi de adamdan performans beklediğini gösteren karşılaşma.
  • bilica'nın inanılmaz bir gol kaçırdığı maç. ah orda guiza olcakti ki.
  • fenerbahçe'nin az önce direkten dönen top dışında 3 dakikalık özet görüntülerde yayınlanabilecek pozisyonu bile yok. öyle bir maç işte..
  • serdar kulbilge'nin tek kurtarış yapmadığı maçtır. buna rağmen 0-0 bittiyse şimdi aziz yıldırım düşünsün.

(bkz: christoph daum)
  • "şampiyonluktan uzaklaştık"

christoph daum

"fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybettiği maçtır bu maç"

siraktan

ve biri daha var ki eğer olsaydı; "o zaman gider rakiplerimizi rakiplerimizin sahasında yeneriz" derdi, demişti..

(bkz: arthur antonios coimbra zico)
  • özetinde sadece faullerin gösterildiği maç. gol pozisyonu yoktu hiç.
  • iki takımın kadroları şu şekilde :

g.birliği

serdar
    orhan
    ilhan
    mahmut
    aykut
    tozo
    cem can
    vranjes
    harbuzi
    sandro
    mustafa pektemek

fenerbahçe

volkan demirel
    lugano
    bilica
    gökhan
    andre santos
    deivid
    cristian
    emre
    vederson
    mehmet topuz
    gökhan ünal

ilk defa gökhan ünal'ı ilk 11 de izleyeceğiz. arkasında alex varken ki performansını görmek daha iyi olurdu ama yine de bakalım neler yapacak. guiza'dan sonra gökhan ünal torres gibi heyecanlandırıyor şu an beni. ne hallere düştük.
hesabın var mı? giriş yap