• yılmaz vural ın maça sakinleştiriciyle çıktığını düşündüren karşılaşma. sarılmaya gelen teknik ekibi bile geri gönderdi. pamuk olmuş adeta. hiç tepki yok.
  • yusuf nihat ve inceman'ın aynı anda oynadığı bir beşiktaş'ın bir maçı alması büyük sürpriz olacak derken ikinci golü yedik.
    kaleci de en tırt çıktı arkadaş ya. korcan'la ikisine bakınca kırk katır mı kırk satır mı durumu hasıl oluyor. defans zaten sakatlıklarla perişan, sivok niye kenarda. neyse kupa gidici görünüyor da bari her şerde bir hayır var diyerek bari nihat'tı yusuf' du, kurtulsak da gençler oynasa. kaybedeceksek gençlerle kaybedelim, onları kazanırız hiç olmazsa yahu.
  • yılmaz vural'ın milli takım hocalığına göz kırptığı maç. zira hal ve hareketleri gayet olgun.
  • kasımpaşa penaltı atacak şimdi. attı ve 3-0 gol moritz
  • kaleci diye aldigimiz ramazan'in iki yan topta da muhtesem izledigi 0-2'lik karsilasma.

derken penalti oldu. 0-3?
  • izlemiyorum, lâkin internetten takip ettiğim kadarıyla kasımpaşa'nın abarttığı maç. her baktığımda 1 gol geliyor, yavaş lan.
  • ilk yarıdan üst olmuş maç. valla üzülmüyorum. şu maç demirören'in yolunu açıyorsa eğer valla üzülmüyorum. kurtuluş yolunda bu kadar kayıba razıyım ben.
  • hakemin ve ramazanın ikramları geri çevrilmedi.ben 25 dakikada 3-0 geriye düştüğümüz bir maç hatırlamıyorum. ömer üründül filan futbolda herşey olur maç döner filan diyo ama bu maç dönerse götümü siksinler taksim meydanında.

del bosque ikinci yarının hemen başındaki bir konya maçı (türkiye kupası yine) sonrası gönderilmişti. o maç da inönüdeydi. umarım aynı şey denizli için de olur. bu sonuç ocak sonundaki seçime de inşallah olumlu yansır, çünkü son günlerde demirören için güzel rüzgarlar esiyordu. eğer demirören-denizli ikilisinden kurtulacaksak 5-0 olsun...
  • milyarlar,dolarlar istiyorsunuz
    formanın hakkını vermiyorsunuz
    taraftarla taşak geçiyorsunuz
    formayı çıkarın çıplak oynayın !
hesabın var mı? giriş yap