• beşiktaş a nobre girdi.

ömer üründül, 12 ocak 2010 istanbul
  • hakedenin pasalar gibi kazandigi bir mac olmustur. bir besiktasli olarak kasimpasayi cani gonulden kutluyorum.
  • hakemin ve ramazanın ikramları geri çevrilmedi.ben 25 dakikada 3-0 geriye düştüğümüz bir maç hatırlamıyorum. ömer üründül filan futbolda herşey olur maç döner filan diyo ama bu maç dönerse götümü siksinler taksim meydanında.

del bosque ikinci yarının hemen başındaki bir konya maçı (türkiye kupası yine) sonrası gönderilmişti. o maç da inönüdeydi. umarım aynı şey denizli için de olur. bu sonuç ocak sonundaki seçime de inşallah olumlu yansır, çünkü son günlerde demirören için güzel rüzgarlar esiyordu. eğer demirören-denizli ikilisinden kurtulacaksak 5-0 olsun...
  • 8 yasındaki kardesimin 'abi bu ne yaa,genis aile'yi ac' diye isyan etmesi neticesinde suspus oturdugum mactır.bu cocugu besiktaslı yapmakla yanlıs mı yaptım diye cok düsünüyorum.
  • bu sezon daha önce fenerbahçe ve trabzon'u 3-1 mağlup eden kasımpaşa'nın aynı listeye beşiktaş'ı da eklediği karşılaşma olmuştur an itibariyle.
  • besiktas tribinunden yilmaz vural'a bir adet siyah beyaz atki hediye edilen karsilasma. yilmaz vural da takti hani atkiyi. modele bak. helal.
  • necip'i bize tanıtan maç. bu cocuga daha fazla sans vermek lazım
  • beşiktaş'ın kalesinde eski kalecisi murat şahin olsaydı skor böyle olmazdı. peki murat şahin nerede? kasımpaşaspor'un yedek kulübesinde. daha hala maç konuşuyoruz.
  • kasimpasa'nin forvetlerinde iki gram bitiricilik olsa 1-6 falan olacak bir mac bu.

besiktas da herhalde ilk defa 3 forvetle oynuyor bu macta. nobre, bobo ve holosko ucu de sahada.

lan beraberlik bile olsun demiyorum su cilekes besiktasli halimle. diyemiyorum. yok cunku; pozisyon yok. ruh yok. yok.
hesabın var mı? giriş yap