• iyice canları sıkan sonuçlardır. ama yine de unutmamak lazım ki;

".....hatta bu iktidar sahipleri kişisel çıkarlarını, işgalcilerin siyasi amaçlarıyla birleştirerek düşmanla işbirliği yapabilirler. millet, yoksulluk ve sıkıntı içinde ezik ve bitkin düşmüş olabilir. ey türk geleceğinin evladı! işte, bu durum ve koşullar içinde bile görevin, türk bağımsızlığını ve cumhuriyetini kurtarmaktır!... muhtaç olduğun güç, damarlarındaki asil kanda bulunmaktadır"

zö edit: kötüleyin arkadaşım, görmeye dayanamıyorsanız kötüleyin.
  • aforizmacılara gün doğdu ya, en çok ona yanıyorum arkadaş!
  • liderleri gibi gayet bilinçli bir halkın oylaması. tek yürek, istikrarlı bir şekilde bizi azınlıkta bıraktılar. helal olsun.
  • bir şeyi değiştirmeyecek sonuçlardır; nato kafa nato mermer herkes halinden ve rolunden memnun.
    bir dahaki anayasaya değişikliği için; halkın aptal olduğu bu nedenle bir daha referandum yapılmaması görüşünün öncelikle chp parti tüzüğüne yazılmasına neden olacaktır diye düşünüyorum.
  • 2009 yerel seçimlerinde il genel meclisi oy oranlarına göre akp 61 ilde birinci parti iken, 2010 referandumunda bu 61 ilin 10 tanesinde hayır oyları çoğunluk olmuştur.
  • herseye tamam diyorum, bdp'nin boykotunu bile demokratik buluyorum, en nihayetinde kendilerine verilmis bir hakki kullaniyorlar ve tabaniyla bir butunlukleri var. dedikleriyle yaptiklari birbirini tutuyor, her ne kadar politikalarina karsi ciksamda adamlar tabanlarinin yuzunu kizartmiyor. chp'nin politikalarini sevmesem bile adamlarin duruslarina saygi duyuyorum ama tabanlarini utanc bir durumda birakiyorlar. memleketin iyiligi icin hayir diyecegiz, baskiya ve zorbaliga karsi hayir diyecegiz vs vs. ne bicim bir lider ulan bu? adamin kendi tabani hassiktir ulan, o kadar mitinglere gittin, yok efendim soyle boyle gotunu yirttin, kendin bir oy bile kullanabilmekten acizsin, deniz'den bile betersin, her bir boka rapor cikartirip, cozumleyecegiz diyorsun, laf etmekten baska bir is yaptigin yok, demezler mi? ve bu isyanlarinda sonuna kadar hakli degiller mi? bence chp ust yonetimi komple istifa etmeli, en azindan kemal bey istifa etmeli. boyle bir rezillik, bir seks kasedi kadar sefil olmasa bile, oldukca yuz kizartici ve utandirici bir sonuc.
  • sonuçların üzerine atom heart mother dinliyorum nedense. duygusallığımı bu şarkı yansıtıyor.
hesabın var mı? giriş yap