• henüz başlamamış olmasına karşın, karşı apartmandaki arap ailenin kızının sürekli cama çıkmasıyla iyiden iyiye kıllandırmaktadır.
  • kozyatağı bölgesinde 2 dakikada yolların göle dönüşmesine sebep olmuştur. araba alarmları gökgürültüsü çocuk ağlamaları eşliğinde küçük bir kıyamet gibi şu an. birand?

(bkz: ekşi haber ajansı)
  • 2 gündür süper önlem olarak evden bakkala bile popomu oynatmayan beni, yalnızca 1,5 saat sürecek kurtuluş-moda yolculuğum sırasında tam 7 dakika içinde haydarpaşa mevkiinde sıçana çevirmiştir.

sakınan göze çöp...
  • 9 eylül 2009 istanbul yağmuru evimin olduğu başakşehir bölgesini seller altında bırakıp, iş yerimin olduğu altunizade'ye uğramazken, bu yağmur tam tersini yapmıştır. ya eve gidemiyorum, ya da işe. ödediğim kiraya acımaya başladım artık.
  • camları titreten gök gürültüsüyle maltepe'de sevenleriyle buluştu.
  • bursa'yı da etkisi altına almaktadır. mustafakemalpaşa ilçesinde ana cadde ve meydan su dolmaktadır. ben tekne yapımına başladım babam da hayvanlardan birer çift topluyor.
  • an itibariyle fatih'te başlamış yağmurdur. dünkü sessizliği fırtınaya çevirecek gibi geliyor efendim. canlar yanmasa bari.
  • beyoğlu'na uğramamıştır henüz.kahvemiz,kitabımız,sigaramız hazır.pencere önünde bekliyoruz.
  • maltepe'de inceden inceye kendini göstermiş yağmur. yağsa da şöyle balkonda çay sigara keyfi yapsak.
  • ataşehir civarında an itibarıyla 5. vitese takmış yağmurdur.
hesabın var mı? giriş yap