• transilvanyada yaşayan bir eskimo - aborjin melezi olarak sırp asıllı bir ermeninin zırvalamaktansa burkina faso asıllı bir filipinliyle gidip yakan top oynaması gerektiğini düşündüğüm maçtır. türkiye evelallah finalde olacaktır. coşmaya hazırlanın
  • günün anlam ve önemi üzerine rakibin ikiz kulelerini** yıkacağımız maç.

not: bosnalı bir mülteciyim.
  • 8 eylül 2010 türkiye slovenya maçı'nda gösterdiğimiz performansın aynısını gösterip iyi savunma yapmaya devam ettiğimiz takdirde rahatça geçebileceğimiz bir maç olacaktır, en azından öyle olmasını temenni ediyor ve umuyorum. bu türkiye finale fazlasıyla yakışıyor zira.
  • ingilterede yaşayan yunan asıllı bi rus olarak kafam çok karışık. yine de evet oyumu türkiyeden yana kullanıyorum.
  • zırt pırt çetnik selamı çakar sırplara gereken cevabın verileceği maçtır. inşallah...
  • pennsylvania'ya da yaşayan türk kökenli bir cemaat lideri olarak; ölüleri bile mezardan kaldıracağına inandığım maç.
  • türkiye'de yaşayan amerikan kökenli bir playboy olarak, 11 eylül'ü 11 eylül'de bitireceğimize inandığım maç.
  • destek için bu sefer çarşı'ya bel bağlamamak lazım gelen maç. zira tam aynı saatte beşiktaş-ankaragücü maçı oynanacaktır. ama beni de bir bjk maçından mahrum edecek maçtır aynı zamanda, feda olsun dev adamlara, zevkle izleyeceğim, umarım finalde oluruz. ben arjantin'den sürpriz bekliyorum, ama bir yandan da şu rüya takımın boyunu bir görelim diyorum finalde...
  • hem bir yarı final mücadelesi olması sebebiyle hem de sırbistan gibi dış şutları çok isabetli bir takımla oynuyor olmamız sebebiyle çok zorlu ve stresli geçeceğine inandığım maç. ama her ne olursa olsun, biz böyle inanarak oynamaya devam ettiğimiz müddetçe rahatlıkla alacağımız maçtır aynı zamanda.
  • nerede ve kim olarak yaşadığımı bilmememe rağmen türkiye'nin kazanacağını düşündüğüm maç.
hesabın var mı? giriş yap