• bu maçtan sonra selçuk şahin'e yeni mukavele önerdim. anlaşabilirsek, o maçları bundan sonra evden seyredecek, digiturk faturasını da ben ödeyeceğim.
  • "kayserispor, akşam antrenmanında fenerbahçe'yi 2-0 yendi."

düşün, o kadar sıkıcı.
  • maçın aslında nasıl geçtiğini anlamanın en güzel yolu, 2. golden sonra kayserisporlu oyuncuların yaklaşık 6-7 dakika boyunca orta alanda inanılmaz bir özgüvenle ve keyifle nasıl top çevirdiğini izlemek...

kayserili oyuncu hep beraber top çevirirlerken (ki öyle böyle değil), stoch ile girdiği bir ikili mücadelede seyircinin "oley" çekmesine aldırmadan, paslaşmayı bırakıp, stoch ile öyle bir dalgasını geçti ki, o çalımlar anlatılmaz, görmek lazım. stoch neredeyse futbolu bırakmaya karar verecekti.

zaten o hareketlerden (hareket değil, hareketler) sonra kayseri tribünleri yıkılıyordu coşkudan. stoch ise hala ne olduğunu anlamaya çalışmakla meşguldü.

ki bu keyifli top çevirme hikayesi, ülkenin en çirkef futbolcusu emre belözoğlu'nun yerde yatan kayserili oyuncunun yüzüne doğru topa abanıp vurmasıyla sona erdi. emre her zamanki gibi kendini fasülyeden sayıp yapılabilecek en rezil hareketi yaptı. malesef sahada yüreği yetmeyen bir hakem vardı ve sadece sarı kartla yırttı. dua etsin, karşısında efendi kayserisporlu oyuncular vardı, yoksa bu hareketi başka bir yerde yapsa, dayak yerdi.

işte kayserispor sadece galip gelmekle kalmadı, fenerbahçe'yi ezdi, şova yönelik hareketlerle madara edip dalgasını geçti bu maçta.
  • fenerbahçe'nin malesef karakterden yoksun oynadigi mactir..

bunun suclusu aziz yildirim midir, aykut kocaman midir, futbolcular midir bilmem..ama ben değilim ve benim gibiler de değil..

bizim milyon dolarlarimiz yok, ama digiturk'e, fenerium'a, kombine bilete o kadar para veriyosak birinin bize bi aciklama yapmasi lazim artik..

yenersin ya da yenilirsin ama sahada bisey oynarsin 1-2 tane calisilmis pozisyonun olur bi karakterin olur sahada pes etmezsin..

yaziklar olsun dedirtmistir bu mac..

adim hincal uluc olsa yapacagim edit: evet bu elestirimi okuyup dikkate alan aykut kocaman ve futbolcular sonunda sampiyon olmustur..
  • kayserispor'da amısulaşvili diye birinin oynadığı maç.
  • bu maçta emre belözoğlu yerde yatan kayserili futbolcunun üzerine abanmış ve isabeti bulmuştur. hakem ise emre'ye sadece sarı kart vermiştir. ben bir beşiktaş'lıyım ve haftaya eğer galip geleceksek emre'nin de oynamasını istiyorum ama bu konuya 1 kişi dışında kimse değinmemiş, sonra hakemler bik bik bik kimse konuşmasın.

hadi siktirettim gelecek hafta olacak maçı da o pozisyonda kırmızı kart vermemek inanılmaz birşey olsa gerek, daha ötesi varmı bilmiyorum.
  • selçuk şahinin oyuna girer girmez klasını konusturdugu maç
  • emre' nin topu kasti olarak yerde yatan futbolcunun suratına atmasına sarı kart çıkan maç. hakem önümüzdeki haftaki beşiktaş maçı sebebiyle biz fubol severlerin heyecanını düşünmüştür diye tahmin ediyorum.
  • taraftarın çektiği manevi eziyet'in, rezaletin son perdesinin oynandığı maç. bi taraftar olarak son zamanlarda hiç bu kadar canım yanmamıştı.
  • hem defansif orta saha, hem defans oynayacak adam arayan yönetime aykut'tan tokat gibi cevap gelen maç.
    (bkz: selçuk şahin)
hesabın var mı? giriş yap