• 11. dakikada nonda'nın golü ile galatasaray 1-0 öne geçmiştir.ki 11 dakika süresince maç sivasspor yarı alanında oynanmakta idi.golden sonra da aynı şekilde devam ediyor.

ayrıca golden sonra tribünlerden ercan saatçi aleyhine yapılan küfürlü tezahürat hoş olmadı bence...(bkz: şenol'un annesi)
    içerisinde küfür olmayan yaratıcı bir tepki bekledim ama olmadı maalesef...cinsellik içermeyen orjinal bir küfür de olurdu..önümüzdeki maçlara bakıcaz artık..
  • galatasaray taraftarının gene bayık bir melodiyi yaklaşık 10 dakikadır monoton bir şekilde seslendirerek, yavaş futbola katkıda bulunduğu maçtır. yıllarca o davul çaldı tribünde hasta etti, şimdi de bu "sen var ya sen" çıktı başımıza...
  • takımda birşeylerin değiştiğini gösteren bir maç. sanki önceki hafta ki fenerbahçe maçı hiç oynanmamış gibi

zamanın ötesinden gelen edit : bir daha maç bitmeden takımla ilgili konuşursam siksinler
  • digitürk' ün ankara istasyonlarindan birine yildirim düsmesi sonucu olusan arizadan dolayi sifresiz yayimlanan mactir.
  • bana bu maçı izlemek için lig tv abonesi olman lazım diyen digitürk'ün lig tv'ye üye olmayanlara bedava izlettiği karşılaşmadır.
    ikidir benimle taşşak geçiyor bu digitürk ama dur bakalım. (bkz: #17077356)
  • bir şeyler oluyor. anlaşılamadı.
  • devre arasında sivasspor'a 2 sarı kart çıkmıştır.
  • uzun zamandır ilk kez bir kalecinin topu elinden geç çıkardığı için cezalandırıldığını ve rakip takımın endirekt serbest vuruş kullandığını görüyorum.

futbol izlemek isteyenler için çok sevindirici bir haber. ancak oyunun bu kadar kolay olmadığı sert maçlarda, galip takım zaman geçirdiği dakikalarda da bunları görmek isteriz. şahsen bülent yıldırım'ı tebrik etmek isterim. daha petkovic'in kaç saniye topu elinde tuttuğunu görmedim. ancak tahminim bu uygulamanın bu maçla sınırlı kalacağı, anadolu takımlarının "gariban" statüsünde zaman geçirmeye devam edeceği, kabağın da sivasspor'a patlamış olarak kalacağı yönünde.

kewell da iyi vurdu bu arada.
  • altı saniye kuralının uygulandığı maçtır. her şey normaldir, sakin olunmalıdır.
  • turkiye'de daha kurallari bilmeden mal gibi futbol izleyip fanatizm yapan kisilerin ne kadar cok oldugunu gorduk yine bu mac sayesinde.

petkovic'in (geri sarip saydim) 15 saniye topu elinde tutmasina hakem oldukca tolerans gosterdi, bokunu cikardigi icin endirekt serbest vurusu vermek zorunda kaldi.

hala "1-0 geride olan takimin zaman gecirmesi eoeoeo, bulent asist yapti eoeyee" diye sacmalamayin rica ediyorum.

buraya gelmesi mecburi edit: besiktasliyim lan
hesabın var mı? giriş yap