• tsi 22.05'te ali sami yen stadı'nda oynanacak uefa avrupa ligi f grubu 2. hafta maçı.
  • hollanda futbol federasyonundan bas nijhuis yönetecektir.
  • mor formam ile gideceğim maçtır.
  • eski dostların buluşacağı maçtır.
    bunların el ele üst tura çıkmak için 90 dakka yan pas yaptıkları bir maç daha vardı tarihte.
    evet, tabi çok rasyonel.
  • necati amcalarda izleyeceğim maç. evet bunları klonlamışlar bir sürü necati amca aynı şeyleri tekrar ediyor olacaklar. maçı izlemek biraz zor olacak tabi. parçalı formamla izleyeceğim o sebeple. buradan teyzemlere selam gönderiyorum, teyzemler dediysek klon teyzeler değil.
  • bazıları hasetle izlerken benim gerim gerim gerilerek izleyecegim mactır.
  • benden altı yıl sonra ve aynı günde hem de maçın olduğu gün doğan, üstüne üstlük şu anda avusturya' da bulunan kardeşimle bana güzel bir hediye olacak maç. adam avusturyalıların ekmeğini yiyor suyunu içiyor ama, o gün avusturya da bir türk gibi sevinecek, beni de taa avusturyalara hediye gönderme derdinden kurtaracak. büyüksün be cimbom, bağla şu işi, mutlu et hepimizi.
  • kendimizi bu kadar germeye gerek olmayan, çok rahat bir maç olacak, aha bak buraya yazıyorum.
  • baros 'un füzesiyle yeniden 1-0 olan maç.
  • gördüğünüz gibi galatasaray'ın yine gol olup yağdığı maç. allah galatasaray'ın rakiplerine sabır versin.
hesabın var mı? giriş yap