• bizi bırakıp gideli bu gece itibariyle üç sene olan şahane insan. saçımı bağladım saçlarına. arabalı bardağı kaldırdım. en son senin dudak izin kaldı orda.

sevdiğim özlediğim yitirdiğim zibidi.
  • soguk havada bakkala giderken üstümde sadace tshirt olunca annemin kullandigi sözcük.
  • benimle duzgun konusun
    ben yahudu diilim
  • 3.5 senenin cogunu bu deliyle dolu dolu gecirdigim, sevgisine ve zibidiliklerine asla doyamadan yitirdigim, agladigini asla gormedigim ama en cok aglatan, kalbimi kiran, neden sorusunu en cok sordurtan, sasirtici, merakli, hiper aktif, asla usumeyen ama en cok onun usudugune ve su anda huzur icinde olduguna inadigim asla unutamayacagim bir kisilik. beklenmedik seylerin surprizlerin bazen ne kadar urkutucu olduguna inandiran sirin tefek fistikli bir m'n'm. melekleride kendine benzetmesinden korktugum masal. beni ozle...
  • özlenecek kişi....
    daha bana bateri çalmayı öğreticektin hani.....

dilimdeki piercing i ilk öğrenen ve aileme söylemeyen hatta söyleme lütfen dediğimde kendisininkini gösterip gülümseyen, sevilen insan*
  • "3 gun gec kaldik kutlama icin ama zaten cumartesi bugun, ancak kutlardik, dogum gunun kutlu olsun zbd" diyecegim, ozledigim adam.
    gecen gun (hatta gunlerde) beremi cikartip onun gibi kic cebime sikistirdigim insan. hatta bunu yaparken beresini kaybettigi gunu hatirlayip ben de kaybeder miyim diye tedirgin oldum, kaybetmek zor...
  • ben daha küçücük çocukken birileri bu insanı çok sevmiş, arkadaş olmuşlar ve bir anda aralarından ayrılmış. facebook hakkında bir entry okurken sözlüğün hiç denk gelmediğim keşke hiç de denk gelmeseydim dediğim bir yanıyla karşılaştım*. niye böyle oldu anlamadım sözlük. kendi nickine girdiği yazıları düşünüyorum, aynı insan aradan çok kısa bir süre geçince yok oluyor. gerçekten çok üzüldüm. umarım olduğu yerde rahattır.
  • yoklugun can acitici..bugun birsuru insan vardi cenazende..tabutunun ustune kara toprak dokuldugunde herseferinde yeniden anlamlandirmaya calistigimiz hayattan bisi daha eksildi..koptu gitti..bu gittigin yer hayal ettigin yerdir umarim..kirmizi seytan bere n kimbilir ne yakisicakti...ruhun huzura kavussun..
  • özlemek ne zor şey. senin doğum gününde bir gülüp bir ağlamak. saçma sapan bi umutla, ne kadar zaman geçse de mesaj beklemek.
    geçti gitti bak bir sene daha, bir yaş daha yaşlandık beraber.
    tanıdığım için hep sevineceğim, kaybettiğim için hep üzüleceğimsin sen.
  • hepimizin merak ettigini artik bilen ama ke$ke hic ogrenmeseydi dedirten genc, ummadik ta$.
hesabın var mı? giriş yap