• verdiği kilolardan bir adam yapmışlar, üstüne de bıyık koymuşlar. şahane olmuş, mitoz evlilik.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…&p=6&rid=2368
  • kamera şakası gibi bir evlilik olmuş sanırım.. alyans bile adama büyük geldiği için orta parmağa takmış.. adam düğün fotolarını "bak zeynep casaliniyle karşılaştık geçen.. resim de çektirdik" diye gösterse birine, o biri de demez ki "saçmalama temel.. siz evlenmişsiniz.."

allah mesut etsin..
  • temel reis ile evlenmiştir.
  • "yanındaki herif"ten, "yanındaki herif" diye bahsedilmemesi için, "yanındaki herif"in sanıyorum 1.80 boyunda 80 kilo kaslı sarı dalgalı saçlı falan olması gerekiyodu..
    öyle olaydı "yanındaki herif" tabirini kaç kişi kullanırdı görürdük o zaman..
  • yaptığı evlilik bazı sözlük yazarlarının seviyesinden kötü değildir bence.

'yanındaki herif' ne demek ya, kim o? kimsin sen?

edit: yanındaki herif ifadesini içeren entry silinmiş.
  • evlendiği adamın yakışıklılık seviyesi kendisinin güzellik seviyesinden aşağı değildir. çok çirkin bir kadın bence. abim en azından sevimli. tarzı var. güneş gözlüğünü katlayıp ceketinin ön cebine koyuyor adam.

yapabildiniz mi siz bunu hiç? hı?
  • evlendiği adamın zeynep casalini'nin yaşadığı hayat, çevresi ve sosyetesinde görsel olarak hiç bir karşılığı yoktur. kendisinin gerçekten görselliğe değer vermeyen, aşık bir kadın olduğuna inanmak istiyorum.
  • yeni gelin şarkıcı. görsel açıdan bir emir kusturica filmi castında çift olarak yer almaya aday olduklarını düşünüyorum. aşk evliliği yaptım demiş, iyi demiş. aşk başından sonuna bir reddediştir. zeynep de bu görüntüyle şu saatlerde pek çok insanın ağzında olan "aaa şunun tipe bakkkk" cümlesiyle hiç ilgilenmediğini göstermiş*. iyi etmiş. mutluluklar dilerim. yalnız o bıyıklar azıck kesilsin, yontulsun, bir şey yapılsın lütfen.
  • günümüz insanı güzelliğe o kadar çok tapıyor ki insanların böyle bir çift olması onları irrite ediyor. hiç mi içinizde bir soru belirmiyor : bu kadının bu adamda bulduğu şey nedir acaba? diye? dışınızı boyayıp allayıp pulladığınız kadar içinize ne kadar yatırım yapmaktasınız? ...
  • kilo vermesinin sebebi yemekteyiz hasan abi ile evlenmesidir. kendisiyle flort ettigi zaman boyunca yemekleri hasan abi yapti galiba. gayet normal yai bu kadar kilo vermesi.
hesabın var mı? giriş yap