• bi çocuk zekası boyle bir ismi ne kadar deforme edebilir?
    hiç yazısını görüp düşünülmemişte.
    zenginlerde ağlar. ağa ya bildiğimiz ağa.
    (bkz: zengin)
    (bkz: ağa)
    brezilyada ağanın ne işi var denecek olursa. bi daha baştan okuyalım.
  • $arkı olsa sözleri $öyle olacaktır;

zenginler de ağlar
    hem de nasıl ağlar
    pradama ku$ sıçtı
    kotum götüme dar...
  • zengin kisiler arasinda ag kavraminin tuttugu yeri inceleyen bir doktora tezinin basligi.
    ayrica marsta yasam, gozde kil, ucakta pilotlarin kazaya sebebiyet vermelerinin deneylerle incelenmesi de farkli konularda doktora/bitirme tezi olabilmektedir.
  • gündelik hayata, acılara rağmen, daha rahat 'tutunum' sağlamamızı kolaylaştıran soap opera'ların, "boşver toplumsal mobilizayonu" temalı çalışmaları.

dizilerin neredeyse tümünde bize dedirtmek istediği şudur;

"ha zengin ha yoksul, aynı geminin içerisinde değil miyiz sanki. şu ölümlü dünyada hepimizin başındaki dertler aynı. şükretmeli insan. zengin insan mutlu insan demek değildir hem. bak ben namuslu kaldığım için mutluyum, yoksul olmama rağmen. en iyisi böyle. hem boşver, yakışıyor adama zenginlik. zengin ama 'gariban'. yok yok ben iyiyim böyle"
  • (bkz: kole izaura)
  • diziyi izlerken idrak ettiğimiz hayat öğretisiydi bu aynı zaman da;

-zenginler de ağlıyor hocam.
    +ha tamam o zaman. ben de hep biz skiliyoz zannediyodum veronica.
  • rahmetli sakıp sabancı'nın, kardeşi rahmetli özdemir sabancı'nın cenazesinde ağlaması ve bu anın kameralar ile görüntülenmesi sonrasında bir çok insanın ister istemez söylediği söz.

rahmetli sakıp sabancı'nın, hastalığının ilerlemesinde kardeşinin ve iş arkadaşlarının öldürülmesinin verdiği üzüntünün büyük etkisi olduğu söylenir.
  • (bkz: marianna)
  • -big lebowski'nin en sevdiğim repliklerinden biri....
    zenginler de ağlar bay lebowski, zenginler de ağlar
hesabın var mı? giriş yap