• belki bencilce olacak ama meşhurluğunun uzun sürmemesine mutlu olduğum insandır.

bir çok insanın aklında o kadar güzel bir yerde kaldı ki rakip bulması zor orada.
    adamın kliplerine bakıyorum şimdi, aşk şarkılarında utanmasa kızlarla kitapları düşürüp tanışacaklar, bu kadar mı güzel, masum anlatılır.
    zaten o kadife gibi duygusal sesi insanda direk 'zafer abi' deme isteği uyandırıyor. zafer abicim, abimiz 10 numero insansın vesselam

dip not: şimdi aklıma geldi de ataköy'de zilinize basıp basıp seni ya da hakan pekeri çağıran mallardan biriydim, valla özür billa özür.
  • diyemedim ve sensiz sabah olmuyor gibi şarkılarıyla bundan 5-6 sene öncesine kadar özellikle lise gençliği arasında çok popüler olmuş bir insandır kendisi. şarkıları o zamanlar yaşanmış pek çok platonik aşk hikayesinde theme music görevi görmüş, nice genç ve alık bünye bu adamın şarkılarını dinleye dinleye basit bir hoşlanma vakasını bile kara sevda zannetme denyoluğuna düşmüş yok yere tripten tribe girmiştir...
  • (bkz: diyemedim)i soylemiş, liselerde milli marş edasıyla okutmuş, bir döneme damgasını vurmuş sanatçı.
  • ne yazik ki dunyadaki fiziki benzerleri ile ayni seviyeye gelememistir kendisi.
    (bkz: marc anthony)
  • malzeme eksikliğinden kardeşi hakan peker'in eskizi gibi durmaktadır. sesi de bir dönem raid olarak kullanıldı evlerde.
  • "gidiyorsun, (rın tıntıntın)
    bilmediğim uzaklara
    bakarken ardından
    gitme kal diyemedim.
    şimdi her şey anlamsız
    yarım kaldı aşkımız
    akarken göz yaşlarım
    deli gibi amansız
    heş şey
    anlamsız
    yarım kaldı aşkımız
    bakarken göz yaşlarım
    deli gibi amansız
    seviyorum
    seviyorum
    seviyorum
    diyemedim
    gururum engel oldu
    seviyorum
    diyemedim"
    şarkısı her alkollü ortama %100 uyum sağlamakla birlikte, insan gırtlağını sonuna kadar zorlama özelliğine sahiptir.
  • kanımca doksanlar türk müziğinin en önemli isimlerinden biridir bu adam.çok popüler değildi lakin şarkılarını hepimiz biliyorduk. en azından benim için çok önemliydi. diyemedim çıktığında muhtemelen yedi sekiz yaşlarında bir bebeydim.çok içlenerek bu şarkıyı söylediğimi hatırlarım ki o yaşlarda en büyük acım evcilik oyununda anne olamamdı.şimdi koca bir kazığım. ama hala hüzünleniyorum bu şarkıyı duyduğumda. utanmadan ağlamaya meyilleniyorum. çocukluğumu özledim ben. evcilik oynarken hiç anne olamasam da evcilik oynamayı özledim.
  • playback yaparken bile detone olabiliyor.tebrik etmek lazım kendisini.
  • bu topraklarda degeri bilinmemis bir diger nadide insan.

anlamazsin.
  • giderim diye bir şarkısı vardı bu abinin. kral tv'de çalardı ara ara. sene 2001 falan...
hesabın var mı? giriş yap