• koskoca ustaya yazılanları utanarak okudum. vay amk. adamı yalaka mı yapmadılar, alalade bir oyuncu mu demediler... vallahi burası iyice ruh hastası doldu. evet, sözlük kapatılsın. ya da hakkında yorum yapılan insanlara cevap hakkı doğsun.
  • cem yılmaz henüz leman kültür'de sahneye bile çıkmamışken ağır roman'da okan bayülgen, savaş dinçel, müjde ar gibi isimlerle beraber oynamışlığı olan beşiktaşlı tiyatrocu.

bu tiyatrocu lafını, uzun yıllar istanbul devlet tiyatrosu'nda çalıştığı için vurguladık. hatta istanbul devlet tiyatrosu müdür yardımcılığı da yapmış, cinali'ye teşekkürler bu katkı için.

hamiş: saygılar bizden'i birçok suser kardeşimiz hatırlatmış, elbette o daha da eski (1992 olacak). ve fakat "zafer algöz kim mk cem yılmaz yarattı onu" tezi hepten çöker de troller susup kalır, az daha konuşsunlar da eğlenelim diye mahsus anmadım.
  • bu adam kadar iyi pislik, lanet iç anadolu insanını oynayabilecek oyuncu yoktur galiba dünya üstünde.

melih gökçek'in filmini yapsalar, melih gökçek'i kendisinden daha iyi oynar düşünün işte.
  • bu adam zaten ben duayenim demiyor.sohbetlerinin satır aralarında buna yakın bir iması dahi yok.zafer algöz az kişinin başına gelebilecek şekilde öztürk serengil,kemal sunal,umur bugay,nur subaşı ve daha birçok isimle bir şekilde bir araya gelmiş ve onlarla ilgili birçok hikayeye şahit olmuş veya onlardan birçok hikaye duymuş.adam bu hikayeleri mezara götürmek yerine youtube'da kendine has tatlı üslubu ile bizlere aktarıyor.bizde bu sayede türk sinemasına damga vurmuş sevdiğimiz isimlerin hiç bilmediğimiz yönlerini ve duymadığımız anekdotları öğrenmiş oluyoruz.bundan rahatsız olanda var.tuhaf
  • https://tr.wikipedia.org/wiki/zafer_algöz

önce bir aç bak adam ne yapmış kimmiş sonra bok at. cem yılmaz ile her filminde yanyana diye ne kolay lan hamlet, macbeth oynamış adama sallamak, yancı diyebilmek.
  • kendisiyle ilgili "cem yılmaz olmasa" ile başlayan olumsuz cümleler kuranların hepsinin ciddi bir şekilde gerizekalı olduklarını düşünüyorum, virüsten daha korkunç bunların varlıkları. bazı şeyler yoruma gayet kapalıdır, yüzlerce kez ispat edilmiştir, alenen ortadadır, işte bu adamın aktörlüğü de öyledir, ne versen oynar; dram, komedi, modern, klasik, şive, iyi, kötü..doğaldır, kondisyonludur, sesi, ritmi muazzam, vücut kontrolü şahanedir. dandik youtuber skeçlerindeki performansları övenler gelip burada adama laf söylüyor!
  • iyi dinleyin oğlum beni, ulelek ulelek diye ortalığı garıştırın gasabalı gızıl deriliden yıldıhk desin yıldıghk
  • kendisinin feyyaz yiğit'i küçük düşürmeye çalıştığı twitleri su şekilde savunulan aktör;

"feyyaz yiğit henüz altındaki beze sıçacak yaşta konuşmayı ve yürümeyi öğrenirken zafer algöz istanbul devlet tiyatrosu'nda sahne alıyordu"

yahu siz ne angut heriflersiniz ya? bir insanın, hasbelkader bir başkasından 20-25 sene önce doğdu diye, sadece bu yüzden bir başkasından daha iyi olduğu ön kabulü gibi çocukça bir teşebbüsü argüman olarak sunmayı en çok türklerde görüyorum. ne zaman yaşça genç birisi yaşlı biriyle kıyaslandığında giriş cümlesi aynı; "o daha bezini değiştirirken.."

oyunculuğu, mizahı ve temsil ettiği değerleriyle benim gözümde gibi adlı yapımdan veya feyyaz yiğit mizahindan çok daha değersiz oyuncu. ucuz bir egoist ve aşağılık kompleksi özelliklerine sahip olması da cabası
  • yuh çektiriyor istemsiz. hayır ismi bile buradaki biçok yazarı ezer, vasıfsız denmiş, aç kalır denmiş. hahahahassiktiriniz.
  • cem yılmazın öncüsü, on numara adam, cem yılmaza kıymet bildiği için de ayrıca teşekkür ederim. kadro şampiyonlar ligi.
hesabın var mı? giriş yap