• adam gibi adam. aaron gordon hak etti, benden daha iyiydi dedi. ki herkesin bildiğini söyledi. bunu söyleyebilmek bile mükemmel bir şey, çok iyisin olum çok. ancak yine de aaron gordon'ın hakkını ağır yediler ya, biz bu lavine'ın smaçlarını 2008'de james white'dan görmüştük.
  • smaç esnasında zıplarken sigara yaksa yere indiğinde izmaritini söndürür amk.
  • panpa farkıyla kazandığını düşünüyorum. gordon'ın yaptığı smaçlara göre sönük kalmasına rağmen nba superstarı arkadaşları her smaçından sonra ovv diye ortalığı ayağa kaldırarak durumu süsledi.

bu arada lavine de adamlığını gösterdi ve " ödülü esas hak eden gordon" dedi.

adettendir not: minnesotasporluyum
  • o servis arkası dörtlüsü ergen zenci kankalarına ayrı, sana ayrı koyayım sütoğlan.
  • all-star toronto'da ikinci smacında zıpladığı yerden potaya taksi baya yazıyor.

eyyor: tamam kabul ilk smaç dışında bariz bi üstünlüğü yoktu ama o neydi be abi ahahahaha
  • kendisi amerikan futbolu oynasa çok iyi bir wide receiver olurmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=9phaoe_pqvs
  • tipine ve ismine bakıldığında kuzey avrupalı bile denebilir. adamda litvanyalı tipi var* ama dün geceki esnekliği tamamen bir beyaza ait olamazdı sanıyorum. siyahi baba ve sarışın bir anneden ortaya böyle bir şey çıkmış. düzgün bi gençmiş ama; açık açık rakibinin hakettiğini söyledi.
  • garnett yüzünden eski timberwolves sempatizanı olduğumdan haliyle kendisine de sempati duyduğum, atletizmin gerçekten yakıştığı insanlardan biridir. fakat kimse kusura bakmasın, 2016 slam dunk contest'te jürinin yaptığı saçma sapan puanlama nedeniyle hak etmeyerek kazanan olmuştur, aaron gordon'un aynı yarışmada yaptığı smaçlar başka bir seviyededir. he ne oldu sonra bir sonraki yıl o da sıçıp batırdı* ama bu 2016'nın zach lavine'e verilmesini haklı çıkarmıyor malesef.
  • https://vine.co/v/oppjgb5n57z

yaptığı smaçları beğendim, ancak birbirlerinin kopyaları olmaları ve kendisindeki muazzam atletik potansiyeli tam yansıtamamaları yüzünden biraz hayal kırıklığım yok değil.
  • sol diz ön çapraz bağlarının kopması sebebiyle sezonu kapamıştır.
hesabın var mı? giriş yap