• abartıyorsun diyebilirsiniz, ama benim gözümde sahip olduğu tevazuya duyduğum hayranlık, yaptığı işe duyduğum hayranlığın önüne geçmeye başladı. ben onun yaptığı işi yapıyor olsam havamdan yanıma varılmaz, götüm tavanda gezerim, bulduğum her fırsatta kızlara selam ederim. yusuf kurt hiç bir koşulda tevazudan ödün vermiyor. ciddiyim, bu en az yaptığı iş kadar büyük başarı.
  • inanılmaz bir alçak uçuşla ingiliz meraklılara adrenalin patlaması yaşatmış, yeteneğinden zerre şüphe duyulmayan, solo türk pilotu.

adrenalinin tavan yaptığı an

edit: link yenilendi.
  • 1 ocak 2016'da yerini erhan günar'a bırakacak olan über pilot. akıllara en çok ingiltere'de yaptığı alçak uçuş, orgeneral akın öztürk'le yaptıgı gösteri ve f-16'yla gerçekleştirdiği harmandalıyla kalacak.

yolu açık olsun.
  • eski soloturk pilotu hava pilot yuzbasi.

soloturk ailesine katılan 4. pilottur.soloturk 'te gorev yaptigi esnada bircok ilke imza atmistir.soloturk 'te gorevini basariyla tamamlamis ve suan hava harp okulunda filo komutanı olarak görevini icra etmektedir.

14.01.2018 tarihinde belis adinda bir kizi dogmus ve baba olmustur.esi aysegul hanimi ve kendisini tebrik ediyorum.cocuklarini saglikla ve mutlulukla buyutmelerini temenni ediyorum.
  • f-16 pilotu olan değil bahsedeceğim kişi, o yolda ilerlemekteyken ölümle aramızdan ayrılan bir arkadaşımız, yirmili yaşlarında bir genç.

gencecik bir kardeşimizdi bugün vefat etti. askeri lise ve hava harp okulu'ndan tanıdığım şen şakrak, muhabbet dolusu güzel insan.

15 temmuz sonrası haksız yere hapse atıldı, kanser oldu, müebbet hapis cezası aldı, zamanında tedavisine başlanılamadı ve tahliye edilip hastane hastane dolaşıp gam yükünü çekmeye dayanamadı çocukcağız. elbette ölüm herkese gelecek kimse kaçamayacak ancak sebep olanlar umarım gerçek adaletin karşısına çıkar bir gün. gerçekten çok üzgünüm. mekanın cennet olsun kardeşim.

bu entry tarihe not düşülsün diye yazılmıştır.
  • (bkz: göklerin kurdu) için nasıl başlık açılmamış şaşarım.
    öyle bir azime sahiptir ki, babasının cenazesini defnettikten hemen sonra yine eğitimine-işine devam etmiştir.
    edit: artık açılmış
  • waddington'da yaptığı alçak uçuşla ingilizlere adrenalin patlaması yaşatmış subay.
    (bkz: solotürk)
    (bkz: harmandalı oynayan f16)

edit: zaten çok babacan bir komutanımızdı kızı da olunca baba olmuş. tebrik ederim. hoş geldin buse belis.
  • ak parti'nin magdur edip olumune yol actigi insanlardan sadece biri. 15 temmuz sehitleri ile beraber ileride anilacaktir.
  • acayip mütevazı bir adamdır. rahat biridir aynı zamanda. en büyük derdi bol limitli gönderilen kredi kartlarıydı. kısa süreliğine de olsa onunla mesai arkadaşı olmak bir zevkti.

(bkz: göklerin kurdu)
  • (bkz: yalın ahbab)
hesabın var mı? giriş yap