• özellikle söyleyeyim, tarzları bana çok uzak. fatma turgut hanım sayesinde haberdar oldum kendilerinden. gerçi model'in tarzı da bana uzak ama sırf fatma turgut'tan ötürü takip ediyorum uzaktan da olsa.

şarkıları hakkında iyi / kötü vs yorum yapmayacağım. ama ben baya destekliyorum kendilerini. türkçe popun hali belli. türkçe rock ise son feci bisiklet gibi aptal sözlü, bohem kadıköy sakallı indie yarro rock gruplarının tekeline kalmış. o tekeli kırabilecek bir hareket bu. dmc etiketiyle çıkması bilhassa. en son kral tv'de ne zaman solo duydunuz ki şöyle bir düşününce?

yardırsınlar, meşhur olsunlar iyice. belki bu şekilde büyük şirketler de rock/metal müziğe yatırım yaparlar. ben varım bu işe.

takipteyiz.
  • müzikal olarak keyifli bulduğum türk metal grubu. valla üst üste dinlettiriyor şarkılarını ama sözlerini sevemiyorum. o müziğin yanında basit kalıyor bence.
  • mikrofona kafa attığım on sekiz yaşındaki halime beni geri döndürmüş gruptur. dişlerini baya bir anıma sapladı tarzları.

yaşattığı hisler için müteşekkirim.
  • zehirli dudaklar şarkısını 2 gün önce tesadüfen dinlememle keşfettiğim grup. şarkının bağımlısı oldum 2 gündür sadece bu şarkıyı dinledim hatta klipte zıplayıp çığlık atan mavi saçlı çocuk rüyama girdi
  • demir inşaat büyükçekmece basketbol takımına marş hazırlamış olan grup. arada böyle ilginç, güzel şeyler olmuyor da değil. büyükçekmece basketbol takımı lan.
  • alive open air 2015'te ön sıradan ana avrat düz gittiğim, yanlarına aldıkları çelimsiz iskeletor kızlarla hava satmaya çalışan gruptu. sonra dmc, model ile düet felan derken yükselişe geçtiler. keşke saydırmasaydım o gün o kadar. bakalım takip ediyoruz işlerini.
  • inanılmaz şekilde bring me the horizon'i anımsatan grup.
  • pentagram akustik dinlerken spotify beleşte, birdenbire karşıma çıkan grup. küfürlerim bu gruba değil elbette, spotify a oldu. lan albümü rastgele çal, kafana göre muhtemelen benim sikko bulacağım şeyleri dayama önüme. sevme ihtimali olabilir mi bir insanın bu şekilde yahu, akıl var mantık var. böyle reklam, böyle denetme olmaz olsun humunagoyyimn.
hesabın var mı? giriş yap