• uzaklastirilmis oldugum olusum.
  • türkçe karakterleri gösteremeyen oluşum
  • sonundaki z'nin bana ilkerz'i hatırlattığı olay...
  • daha uyari
    site işleyiş tarzı olarak ek$i sözlük taklidi olarak görülmüştür.böle görenleri orjinali olan www.sourtimes.org adresine aliim.sonuçta asp kodları görünemeyeceği ve dolayısıyla araklanamayacağı için arak die bişe yoktur öle düşünenler girmesin üye olmasın ne biliim yok ille hekçem etçem dienler de yapsın napçaksa.site süper işliyo sistem canawar siksen kıramassın die bi iddiamız yok ortada kendi aramızda eğlenmek için yapılmış bi sitedir kimse girmek zorunda değildir.bugları öle weya böle bildirenlere teşekkür."ehheh ne bu be sözlük gibi" olayına gircekseniz hiç girmeyin siteye siz de biz de raat edelim .anlayışa teşekkür anlamayışa yuh!!!

şeklinde uyaran site
  • binbir türlü piçlik yapmama rağmen beni* hala atmamış olmasına şaşırdığım site... edge hayranlarımdan* biri galiba...
  • edge'ye bari adam gibi bi şekle girmeden release etmeseydin sende taşak oğlanı olmasaydın keşke diyorum...
  • ben her sözlükçünün bakmasi gereken bir site oldugu fikrindeyim... onbeş dakika yorumz gezisi itabiryle ben entrylerimi düzgün bir dille girmenin önemli oldugunu, kelimeleri deforme etmenin okuyucu için kötü bişey oldugunu farkettim, ve iki senede görmediğim kadar garbage entry'yi bir arada gördüm...
  • basliklarinin altinda insanlarin birbirleriyle muhabbet ettigi, "abi sen de mi geldin hosgeldin" 'den olusan bir entrynin hemen altinda "gelmem mi delisin, yalarim hepinizi" ve hemen akabinde de "persembe gunu tokusturucaz seninle unutmadin di mi" yazilarinin gorulebilecegi yer, akillara ziyan, yazik.
  • herhangi bir message boarddan farksız bulduğum oluşum. kapı, baca gibi statik kavramlara yer ver(e)mediğinden ve kimse de tutup "yaw geçen hafta geyiğini yaptığımız başlık "allahım nedir bu başımıza gelenler?" miydi yoksa "nittin bize yarabbim?" miydi? tüh!" diye varolan benzeri başlıklar altına yeni yorumlar ekleyebilmek için kafa yormayacağından, günlüktür, message boarddur (%80).*
  • acaip bilgilendirici bi site. "yılbaşında nerdeyiz paradoksu" başlığını okumanızı şiddetle tavsiye ederim. 'paradoks' nedir, 'kimler gelcek paradokları' nası bişidir öğrenin. 'ben gelmem muh.ları' nası olur, stutter yılbaşında naapıcaktır, hepsi orda...
    (entry'lerin yayınlanmadan önce kontrol ediliyor olması ayrıca hazin bişey. denetleyenlerin zeka seviyesi konusunda kötü düşüncelere sevk ediyor insanı.)

(bkz: sen beni gülmekten öldürdün allah da seni öldürsün)
hesabın var mı? giriş yap