• bütün fm ciler toplanmış yine. lan kaç kere izlediniz bu adamı pişman olacağız muhabbeti yapıyorsunuz. sahalardan çok fenerbahçedeki kalamışdaki nargile kafelerde gördüm bu elemanı. herkes bilirkişi amk yerinde.

birinden kurtulduk diğer türkiye kupası tayfasının da tez zamanda gönderilmesi dileğiyle.
  • ya beyler siz şaka mısınız? öncelikle galatasaraylıyım.

ya bu adam öğlen 90 dakika top oynadı, akşam oyuna giriyor!

böyle takım mı yönetilir?!

bu mu vizyon?!
  • bu ne biçim futbolcu şimdi? hem öğlen u21 maçında hem de akşamki süper lig maçında olay çıkarıyor?
  • sakatlandığı pozisyonda resmen yüreğimi dağlayan futbolcu.
    ilk 11'de gördüğümde hollanda'ya transferinin yattığını düşünmüş, üzülmüştüm. meğer çocuk tam gitmek üzereyken bugüne kadar en kıytırık türkiye kupası maçlarında bile yiğithan'a forma göstermeyen aykut'un çocuğu ilk 11 oynatacağı gelmiş. sene boyunca en ihtiyacımız olduğu anlarda bile bu çocuğu hatırlamayan aykut'un şimdi oynatması tamamen art niyetlilik. mesela josef'e talip çıksa ve 2 gün sonra transfer olacak olsa uyduruk türkiye kupası maçında oynatır mısın? tabii ki hayır. başına bir şey gelmesin der kadroya almazsın.
    çocuk yurt dışı görecek, aykut'un aksine kendisine inanan bir hocanın ellerinde 1-2 şey öğrenip gelecekti.
    defolup gideceğin günü dört gözle bekliyorum.
  • bilmem kaç tane hoca geldi, hiç biri verim alamadı hiç 11’i zorlayamadı. burada yazılanları dehşetle okuyorum. çok önemli bi futbolcuyu vermişiz gibi ahlar vahlar, sitemler. siz şaşırmışsınız.
  • gündüz oynanan maçta oynamadığı halde o maç üzerinden laf edilen futbolcudur. o maçta kırmızı gören abdullah yerli' dir.

ayrıca adam beşiktaş alt yapısı diye sayıyor daha bu sene eskişehirspordan transfer edilen dorukhan' ı ve leverkusen' den transfer edilen güven yalçın' ı yazıyor. hiç mi takip etmiyorsunuz yahu?
  • yılan hikayesindeki kürşat.
  • fenerbahçe a takımı ile 8 kere ilk 11 başlamış, 6 maçta da sakatlanarak oyundan çıkmış topçudur.

şimdi fenerbahçe u21 maçlarını izleyen hanginiz?
    bu adamın oynadığı oyunu nerden biliyorsunuz?

40 tane hocanın göremediğini hanginiz gördü?

mal kaynıyor sözlük yemin ediyorum.

fenerbahçe, bu kadronun maaş yükünü, kimi gönderebiliyorsa göndererek azaltması lazım. hele o barış vitaminsizi... umarım bonservisi ile gitmiştir. hatta sözleşmesine; bir daha fenerbahçe’nin kapısından geçemez maddesi eklenerek.
  • bu herif bugün alt yapı maçında oynadı mı oynamadı mı?

aynı gün içinde iki maç oynanabiliyor mu?
  • hem fbli hem de rizeli olan bombos takimin guya genc yetenegi.

karaktersiz.

edit: oglen u21 macindaki 4 numarali topcu abdullah yerli olur, yigithan degil. ayni zamanda kirmizi kart yemistir.
hesabın var mı? giriş yap