• norveçlidir kendisi.
  • ben her 2 ayda bir hatırlatıcam gençler size, olmuyor çünkü yapamıyorsunuz. "yersen" ile biten bir cümle hiç bir mizahi değer taşımıyor. hiç bir güzel yanı yok. bunu kavrayamıyorsunuz gençler, bunu anlatamıyorum gençler, "no yersen" diye tişört mü bastırayım anlayabilmeniz için? elinizi vicdanınıza koyun ve tekrar düşünün cidden komik mi "yersen" demek? bir daha düşünün. 2 ay sonra tekrar hatırlatıcam, baybay.
  • en sikindirik kinaye kelimesidir.
  • bu kadar itici bir tabir yok arkadaş. entrylerin sonuna yersen yazanlara basıyorum eksiyi.
  • çok itici ve çirkin bir kelime. bu kelimeyi kullananlar karşısındaki insanı aptal yerine koyuyorlar, aklı sıra ironi yaptığını sanan yarım akıl sahibi tipler bu saçma sapan kelimeyi çok kullanırlar. uzun uzun bir siki savunup en sonunda yersen ifadesini kullananları direk sikesim geliyor.
  • --- bu entry e reklam alınmıştır ---

kendisi için (bkz: #10002031) "nikine ve sözlüğe kavuşması lazım" yazdığımdan hemen bir gün sonra nikine, bir gün sonra da yazarlığına kavuşmuş insandır. demek ki neymiş:
    "sözlük hesabınız mı uçtu? kısmetiniz mi kapalı? çocuğunuz olmuyor mu? hemen arayın! makul bir ücret karşılığında tek entry'le tüm sorunlarınız itinayla çözülür, dertleriniz derman bulur. sozluktenuctumcell! "

--- bu entry e reklam alınmıştır ---
  • hatta guzelim kelimesiyle tamamlanarak cesitli bunyelere igrenclik salabilir bu kelime. hemen bakalim ve gorelim ki; "yersen guzelim..."
  • ara sıra hal hatır sorarak insanı mutlu eden badi. kendilerini daha hiç göremedim ama ben biliyorum biz birbirimiz için yaratılmışız... en kısa zamanda kendilerini amsterdam a kaçırcam, basıcam nikahı, namusum olucak, yan gözle bakanı vurucam...
  • bir avuç fındığın yararlılık şartı.
  • o artik ay burcunun yengec oldugunu ogrenmis, boylece bir balik olarak, burnunun hic boktan cikmayacagi kesin olan iflah olmaz bir romantik. derinliginde az kiz bogulmamistir bunun.
hesabın var mı? giriş yap