• galatasaray'ı 3-0 yenen hatayspor beşiktaş'a 7-0 yenildi, bunda bir sorun yokmuş ama fenerbahçe'yi 3-0 yenen malatya galatasaray'dan fark yerse sıkıntı varmış.
    ne kadar zavallısınız amk.
  • eğer bugün yine kanser edip, şampiyon olmaz ise elazığspor'u desteklemeye başlayacağım. ızdırabını siktiğim takım.

edit : şampiyonluk yakın meşaleleri yakın. çok az kaldı çokk.

edit 2: bu kez oldu lan, bu kez oldu. şampiyonuz çıktık artık nihayet bir kaldı. seneler geçti be adiler. bitti.

edit 3: başarı şampiyonlar ligi başarısı mı, bu ne diyenler olmuş. senelerdir bu insanlar bunu bekliyordu lan. bu şampiyonluk kutlaması değil, senelerdir verilen mücadelenin kutlaması, senelerin özlemini gideriyor insanlar. elbette daha yolumuz var, bu en azından verilen mücadelede atılan en önemli adım şimdilik. malatyasporumuz gitmiş olsa da (ki inşallah o da gelecek), yeni malatyaspor'umuzla verdiğimiz mücadelenin ilk önemli adımı. şampiyonlar ligi şampiyonu olsun olmasın, malatyaspor'un her başarısında küçükte olsa öyle dolacak cadde, sokak. umarım en yakında o efsanevi senelere geri kavuşuruz.
  • bu kadar ağlandığını görünce beinsports'tan maçın özetini izledim. bakın baştan söylüyorum maçı izlemedim. yahu malatya top oynamadı kapandı demek için insanda biraz utanma olur. gösterilen atakların çoğu malatya'nın. nasıl kapanma bu?

hem kardeşim ne yapacak anadolu takımı? bütçesi belli, oyuncusu belli. kendine göre en iyi sonucu almak için ne gerekiyorsa onu yapacak. kahramanlık yapmanın alemi yok, neye kızıyorsunuz? saçmalıyorsunuz, başka açıklaması yok yaptığınızın.
  • bugün saat 17:15'te son düdük ile şampiyonluk turunu atacak futbol takımı.

"şampiyon malatya!!!"
  • ptt 1. lige hoşgelmiştir. gerçek adanalılar da en az kendileri kadar sevinmiştir. senede iki gez gelecekleri adana'da en iyi şekilde karşılanacak, misafir edileceklerdir.
  • ziya doğan ve ayman gelirse süper lige çıkarız, bir de başındaki yeniyi kaldırırlarsa iyi olur.
  • türk insanının klüp ismi bulma konusunda dibe vurduğu olaydır. "kaysı sipor" olsa bundan daha iyiydi.
  • --- spoiler ---

beşiktaş'a bir şampiyonluk borcunuz var.
    --- spoiler ---

kuzum hani siz türkiye' nin en iyi top oynayan takımıydınız? hani uzay takımıydınız? bu nasıl bir takım ki şampiyon olmak için başkalarından medet umuyorsunuz? arena 'da şampiyonluk kupası alma hayalleri kuruyordunuz. biz "yapmayın, etmeyin sonuçta bu derby maç favorisi olmaz" dedikçe, siz kibirden, görgüsüzlükten "3 atarız 5 atarız, galatasaray' dan daha iyiyiz" diyordunuz. demek ki neymiş büyük lokma ye ama büyük söz konuşma. ha birde unutmadan

(bkz: havaya girdin mi galatasaray çakar sana)
  • eskisine ne oldu ki? dediğim takımdır
  • bana yeniden maç izlettirecek şeyi gerçekleştiren takımdır. yürüyün be koç yigitler. yürüyün (bkz: hazeyn)ler
hesabın var mı? giriş yap