• kanye west’in new york moda haftası kapsamında tanıttığı markası. kanye paris hilton gibi kim’in bir zamanlar ağzına sıçan birisini kim’in yalak kene çantacısı yaparak eşi adına buz gibi bir intikam aldı ajdkakdlso. nyfw şovları hep olaylı hep vasat geçse de marketing dehası kimye çifti markanın 6. sezon koleksiyonunu şahane bir sosyal medya pazarlamasıyla bütün dünyaya tanıttılar.

paris mirastan mahrum kalmamak için piyasadan çekildi yerini köpek çektiği kim aldı hatta kim’in ünü paris’i katladı bile. keser döner sap döner gün gelir hesap döner sözü hiç bu kadar anlamlı olmamıştı.
  • son hızda milleti maymun etmeye devam etmektedir.

@diplo adlı kişinin tweetine göz at: https://twitter.com/…status/959172455427223552?s=09
  • sevgi-nefret ilişkisi yaşadığım marka.
    kanye-kim ikilisini ucuz ve varoş bulmakla beraber marka bünyesindeki tasarımlar beni benden alıyor. özellikle geçen sezon çıkarttıkları yeezy runner 700 sneaker’ı çok hoş.
  • şahane bir tanıtımı yapılmış olan marka. kim ablamız baya baya tanıtmıştı. newyork moda haftasında ise şahane şekilde bombayı patlattı bence paris hiltonlu hareketle.

kanye west’in ise bu eylemleri her ne kadar çok fazla duyulmak amacıyla olsa da; kim kardashian’a olan takıntısı, onun hayatına olan bağlılığı mı diyeyim yapışıklığı mı diyeyim bambaşka bir tartışma konusu.

magazinsel konular dışında; yeminle en güzel yeezy sezonu olmuş. şahane ötesi şahane olmuş. mükemmel olmuş.
  • adidas ile olan işbirliği bitmesine rağmen yeezy ürünlerinin patenti ( her ne boksa ) adidasda olduğu için adidas beyciğimiz ben bunu üretirim kimse de bir bok diyemez diye açıklama yapmıştır. yani yeezy üretilmeye devam edecek dostlar korkmayın
  • kanye west'in olayli ozel hayati ve antisemitik aciklamalari neticesinde adidas ile anla$malari bozulmu$ ve adidas'in elinde 1.3 milyar dolarlik ayakkabi kalmi$.

oysa bazi modellerinin tasarimi benim ho$uma gitmi$ti... insanlar nasil giyecek $imdi bu ayakkabiyi? kanye west, bu saatten sonra bu ayakkabiyi satin almi$ ve alacak olan insanlarin direkt olarak irkci ve yahudi du$mani konumuna du$mesine sebep oldu.
  • (bkz: kanye west) (bkz: blame game)
  • 500 tane mi ne gelmişmiş türkiye'ye millet de onu almak içmiş kavga etmiş falan filan ayakkabısı.
  • yeezy slide terlikleri dun 10dk icinde bitmismis. fiyat 55 usd gorunuyor ama tam bir karaborsa su anda. en iyi ihtimalle 300 dolara falan alinabiliyor. trde kaca satildi hic bilmiyorum.
    bu yaz herkesin ayaginda goreceginiz tuvalet terliklerine simdiden hazirlikli olun. ben birkenstockun kamyoncu terlikleriyle devam edecegim tesekkurler kanye west

cildirmak isteyen izlesin sdsfd
    https://youtu.be/na8kk2t4s5o
  • (bkz: adidas)
hesabın var mı? giriş yap