• mustafa topaloğlu'nun taklidini yapa yapa tipi ciddi anlamda mustafa topaloğluna benzeyen şahsiyet.
  • bu adam bir ahmet çakar taklidi yapar ki; ahmet çakar'dan daha çok ahmet çakar olur.

hayır, gerçek ahmet çakar izlerken taklit izliyormuş hissiyatına kapılıyorum bazen.

(bkz: o derece)

not: iki cümle kurup dört kez ahmet çakar demişim. tırnak içinde söylüyorum, bakın beyler...
  • elinde kuklalarla program program dolaştığı ve kukla projesini anlatmak için çırpındığı günlerde kendisi adına üzülmüştüm. bana yetenekli ama zamanla kaderin veya aklının yıprattığı bir kaybeden konumuna gerileyen bir fransız komedyenin dramını izliyormuşum gibi hissettiriyordu. yavuz abi, fatih terim taklidi yapar mısın denildiğinde son 10 yıldır aynı "uno momento sacramento çimento" şakasını yapan, 80'lerin danslarını yaptığında kendini dünyanın en mutlu insanı gibi hisseden, usta olmayı arzulayıp çırak gibi düşünen, usta oldum dediği anda ikinci adam olmaya mahkum kalan, gönlütemiz bir abimiz gibi görünüyor ekrandan. bazı bazı arabesk tavırlar sergiliyor. ne bileyim sanki birileri kendine acısın istiyor. herşeyiyle ilginç bir vaka. herşeyiyle sevdiğim bir adam.
  • bence yaşayan en komik oyunculardan. avrupa yakasında kendini kanıtlamasına rağmen neden komedi film veya dizilerinde göremedik cidden anlamıyorum. cem yılmaz konik olmayan adanları oynatacağına neden yavuz seçkin ile çalışmıyor. çok mu komik ozan güven cidden?
  • futbolda messi neyse taklitte yavuz seçkin odur. koca turkiye'de kaç taklit sanatcisi var ki zaten?
    begenmeyenler bana, arşivine her gün bir yeni taklit ekleyen taklitçi söylesin.
    iyi adam destekleyelim.
  • avrupa yakası sertaç karakteri ile başarılı iş çıkartmıştır.
  • avrupa yakasinin kaypak,ückagitci ve paragoz karakteri sertac'i buyuk bir basariyla canlandiran,mimiklerini cok komik buldugum kisi.
  • mehmet ali erbil'in taklidiyle mehmet ali erbil'den daha iyi bir mehmet ali erbil** olmuştur, valla bravo! yalnız bu kadar iyi yaptığı bir mehmet ali erbil taklidine biraz daha maruz kalırsam her an yavuz seçkin'den tiksinebilirmişim gibi geliyo'. o derece başarılı..

(bkz: film izleyip erol taş'ı taşlamak)
  • avrupa yakası’ ndaki rolü ile, özellikle volkan* sahneleri, zirveye çıkmış sempatik oyuncudur.

(bkz: sertaç)
    (bkz: breakdance)
  • şovmen olmadan önce hediyelik eşya satan bir dükkanda satıcılık yapan ünlü...
hesabın var mı? giriş yap