• gördüğünüz yerde yuh çekeceksiniz.

oturduğunuz mekanda çalarsa değiştir yoksa kalkıyoruz diyeceksiniz.

reklamında oynayacağı bankadaki hesaplarınızı iptal ettireceksiniz.

paso lige üye olmayacaksınız.

ebru gündeş'in jüri olduğu programla ilgili entry girmeyeceksiniz.

şafak sezer'in oynadığı filme gitmeyeceksiniz.

mado'ya gitmeyeceksiniz.

bu sistemde elinizdeki en büyük güç boykot'tur. bunu da kullanmayı beceremiyorsanız, bu dalkavuk'u eleştirmeyeceksiniz.
  • annesinin cenazesinde siyaset yapan düşkün adam. cumhurbaşkanı aramış, iç işleri bakanı aramış, kültür bakanı vs aramış da aramayanlara yazıklar olsunmuş. aramadı dediği de ekrem imamoğlu hee. ulan sanane adam istediğinin cenazesine katılır, istediğini arar, istemediğini aramaz. sen kimsin ki herkesin seni araması gerekiyor. hırboya bak ya.

haa bir de cenaze arabası bile balıkesir'den gelmişmiş. yalanına sokayım senin, kesin sen oradan istemişsindir bunun şovunu yapmak için. büyükşehir yollamadıysa akp'li istanbul ilçe belediyelerinin yok muydu cenaze arabası?
  • ahmet hakan ile roportajinda erdogan'in berkin elvan'in annesini yuhalatmasini "ama o gun basbakaninin annesine kufur etmislerdi o nedenle yuhalatti" gibilerinden bir savunma vermis. nasil bir insansin sen lan?
  • hurriyet'te ahmet hakan'a verdiği röportajda, berkin elvan'ın annesinin rte tarafindan yuhalatılmasıyla ilgili olarak; "sayın tayyip erdoğan'in da annesine küfür edilmişti, o da karşılık olarak bunu yapmıştır" demiştir.

ben bu olayı yavaş yavaş çözüyorum galiba; gerçekten de akp'ye ve rte'ye yakınlaşan, sempati duyan herkes otomatik sacmalamaya başlıyor. istisna görmedim. bilerek yandaşlaşıyorlar zannederdim ama değilmiş, ayarları istemsiz bozuluyor.

yavuz beyfendinin cümlesine gelirsek; yok gelmeyelim sabah sabah sinirlenmeye ve kafa yormaya gerek yok.

(bkz: sanatçı olamazsın demedim)
  • gülsüm elvan'dan yavuz bingöl'e: ilk konserinde beni yuhalat!

şu lafı yiyeceğime, aç,susuz kalırım daha iyi.

(bkz: havuz bingol)
  • açıkladığına göre "alevi olduğu anlaşılmasın diye ismini 'yavuz' koymuşlar.

başarmışlar da. alevi olduğun hiç anlaşılmıyor yavuz.
  • ahmet hakan'la röportajında "ailemden bana bir tek annem, kızım ve kız kardeşim sahip çıktı" demiş. kendisinin rte'ye sahip çıkması ile aynı sebepten olduğunu tahmin etmek zor değil.

bir de akp'nin yaptığı iyi işler içinde "ülkenin sanatçılarına kulak verdi" demiş ya. neyse ben bir şey söylemiyorum artık.
  • uzunca bir süre solda takılıp, chp'ye yamanmaya çalıştıktan sonra (chp'nin kültür-sanat işlerinin kendisinden sorulması, olasi bir iktidarda kültür bakanı olmak gibi hayalleri vardı), beklediği karşılığı göremeyince yavaş yavaş yanlamaya başlamış ve bugün itibariyle rte'nin yanında sırıtma onuruna erişerek dönüşümünü tekamüle erdirmiş türkücü
hesabın var mı? giriş yap