• abi olimpiyatlarda 4. olup madalyayi ucundan kaciriyorsun. bak olimpiyatlar, otesi yok. ki kendisi 2018'de avrupa sampiyonu olmus.

allah'in issiz gucsuzu, buyuk ihtimalle daha oku yaydan cikaramayacak yurdum bilirkisi cikip diyor ki ben de yaparim ne olacak yeaa. boyle atmayacak yeaa.

hakikaten egitilmezsiniz siz. hakikaten.
  • olimpiyatlarda yarı finale çıkmış bir kişinin mental gücü sorgulanıyor. dünyada en iyi 4 takımdan birinden bahsediyoruz. eninde sonunda bir madalya alacak kişidir. alamasa bile arkasından geleceklere yol açmıştır.
  • mete'nin altın madalyası sonrası sevincinden ağlamış, benim de gözlerimi doldurmuştur.

https://youtu.be/tug7rpkkdck?t=139

bir sonraki olimpiyatlarda senin de madalya alacağına inanıyorum. seninle de gurur duyuyoruz.

mete ile birlikte inşallah ülkemize bol bol madalya getireceksiniz.
  • çok yüklenilmemesi gereken, dünya dördüncüsü okçu.

tekrar okuyalım.

dünya dördüncüsü.

tebrik edelim sadece.
  • youtube’da mete ile birbirlerini ne kadar tanidiklarina dair videolarini izledim, mukemmel uyumlu bir ikili. birlikte buyumusler sanirim, ictenlikleri ekran karsisindan hissediliyor. boyle pozitif, iyi niyeti gozlerinden okunan insanlardan asiri guzel enerji aliyorum, hep mutlu olsunlar istiyorum. ayrica birine benzeticem dusunuyorum iki saattir buldum, 90’lar sonu 2000’ler basi gwen stefani’sine benziyor. sarisin olmayi denerse yerli ve milli hollaback girl’umuz olabilir.
  • kaçıncı olursa olsun türkiye'yi okçuluk alanında hiç olmadığı kadar iyi temsil eden sporcudur ve yaşı da daha çok genç. olimpiyatlarda karışık takımda yine çok başarılı bir sporcu olan mete ile beraber dördüncülüğü paylaşmıştır. kendilerini tebrik etmek gerekiyor. bu alanda hiçbir iddiası olmayan takımımıza madalya umudu vermişler, genel sıralamada on ikinci olan milli takımımıza dördüncülük kazandırmışlardır.

edit: aşağıda sığırın teki "ben bile 5 atarım." demiş. sen o uzaklıktan hedefi bile göremezsin, 70 metreden bahsediyoruz. tüm hedef 1 metreden biraz fazla, 10 puan kısmı avuç içi kadar. ben olsam yaparımcılar ne kadar aptal, çık yap o zaman!
  • takım arkadaşı,olimpiyat şampiyonu mete gazoz kadar başarılı bir sporcu.
    en büyük talihsizliği veya talihi mete ile aynı dönemin sporcusu olması. ama zaman ne gösterir bilinmez.henüz çok genç.bir sonraki olimpiyat oyunlarında madalya alması çok muhtemel görünüyor.

bütün bunların dışında, aşağıdaki videoda görüldüğü üzere arkadaşının başarısına ondan daha çok sevinecek kadar büyük bir yüreğe sahip bir insan.
    bu videoyu izleyince, mete başarısının belki de önemli bir kısmı da böyle iyi bir takım arkadaşına sahip olmasıdır diye düşündürdü.

https://youtu.be/ajlqiscoxyg

mete kadar seninle de gurur duyuyoruz güzel insan.
  • olimpiyatlarda madalya alamaması hiç önemli değil. konuşmaları, kişiliği ve gençlere örnek olmasıyla gönüllerimizden o madalyayı verdik biz kendisine.
  • bugün bu başlığa yazmazsam içim rahat etmeyecek.

mete'ye destek oluşun o kadar samimi, o kadar içten o kadar temiz ki, duygulanmamak elde değil.

iyi, sevimli, kibar ve kültürlü biri olduğun belli oluyor. kendini geliştirmiş birisin. çiftler müsabakası sonrası kendimi geliştireceğim derken inandırıcılığın çok etkileyici. özür diliyorsun ya bir de, yerim seni.

iletişimin çok güçlü. sohbetin çok keyifli. insanlığın üst seviyede.

başarıların daim olsun. azmin, hırsın, çalışkanlığın elbet sana zaferler getirecektir. madalya getirmese bile emin ol sen bu kalbinle kazanan taraftasın. dostluğunuz hiç bozulmasın.

https://youtu.be/2oa3z31q3nu buraya meteyle beraber ikisinin güzel bir sohbetini bırakıyorum. ulan mete kıza hediye bile almamışsın, bu durumu acilen toparlaman gerek, haberin olsun.
  • bakü 2015 avrupa oyunları'nda çeyrek finale çıkma mücadelesinde kendisinden 25 yaş büyük 41 yaşındaki khatuna narimanidze'yi elemiş 16 yaşındaki genç okçu. izmir büyükşehir belediyesi sporcusudur.
hesabın var mı? giriş yap