• nüfus cüzdanında yazan rakamlara değil de karakterinize olgunluğunuza bakıyorsa ve sizde de o bakılan şeyin en güzelinden varsa gayet de süper bir ilişkiye dönüşebilecek olay.
  • bu durumdaki erkekler kendileri yaşça büyük olduklarında bu sefer yaşça küçük hanımlardan hoşlanırlar. eee, insanoğlu işte... sürekli farklı şeylerin, zor olanların peşinde.
  • bu bahsi gecen kiz bir de evliyse, allah sizin oracikta belanizi versin daha iyi.
  • sünnettir.
    (bkz: sünnet)
  • tarafimdan tavsiye edilmez *
  • sonucunda arkadaşına: ''kardeşim olsun'' diyerek verilen saf bi' cevapla insan darmaduman oluyor.
  • hep aynı yaşta kadınlardan hoşlandığım için bir zamanlar bende de olan durum. hoşlandığım kızlar hep 18-22 yaş arası oldular. o zamanlar küçüktüm şimdi de büyüğüm. hoşlaşmada stabil bir adamım galiba.
  • küçük oğlum ilkokul 2. sınıfa gidiyor. cumartesi akşamı arkadaşını evine bırakırken aralarında geçen aşklı meşkli diyaloğa istinaden sordum:
    -kim oğlum aşkın, ekin mi?
    cevap verdi:
    - yok. o benim kankam artık. eskiden aşkımdı da, sonra biz arkadaşız dedi. hem biz onunla çok beraber oluyoruz. ben aşkımı sadece mert'e söyledim kimseye de söylemem.
    adam olayı çözmüş dedim içimden.
    arkadaşının annesi bir ara yalnız kalınca kulağıma eğildi:
    -senin oğlan kendinden 2 yaş büyük 4. sınıfa giden bir kıza aşık olmuş.
    güldüm. üzüldüm sonra, demek ki çekiniyor durumdan ki sadece bir arkadaşı ile paylaşıyor. bir kaç gün geçti:
    -oğlum bana anlatmak istediğin bir şey var mı? aşkını da benden saklıyorsun.
    suratını astı:
    -evet, çünkü güvenmiyorum. hem anlatırsam her şey bozulacak gibi hissediyorum...

ağlayasım geldi...
  • yaşanmışlıklardan yola çıkarak söylemem gereken,yaşın büyük olması tecrübe olarak pozitif etkilese de kendini sizden sırf bu durumdan ötürü her şartta üstün tutacağı için yürümeyecek olan bir durumdur.

(bkz: yaşça büyük kızla ilişki yaşamak)
hesabın var mı? giriş yap