• çinliler güya cinsel gücü artırdığına inandıkları için bu çorbaya rağbet ediyorlarmış. abi siz ne iğrenç adamlarsınız ya. bu nasıl bir sik sevdasıdır ki bunu bile içtiriyor.
  • düzgün pişirilmediği takdirde insanların ölümüne yol açabilecek olan bir başka çorba çeşididir. nedeni de yarasanın bünyesinde birçok insanın bağışıklık kazanmadığı patojenlerin bulunmasıdır.

şuna benzer..

+18

http://i51.tinypic.com/34rt9ty.jpg

http://i53.tinypic.com/2q0vfd3.jpg
  • (bkz: hidrofobik suaygiri)

adam 2011 yılında uyarmış bizi. bu başlığın ilk entrysi.

şu an çin’den yayılan virüsün sebebi olduğu ileri sürülen çorba.

her boku yersen işte böyle göte gelirsin. sonumuz bu çinlilerin it bit yarasa at yemesinden olacak.
  • yarasa çorbası bir şey değil, inanın bu kepazelik bile pangolin çorbasının yanında lokanta usulü ezo gelin gibi kalır. cumartesi günü bir arkadaşımın ittirmesiyle google'a pangolin soup yazdım, yetmedi maps'te wuhan'ı bulup searche "dog meat restaurant" yazıp arattım. 2 gündür yemek yiyemiyorum, aynen milyonlarca kullanıcının sorduğu gibi "why do people eat pangolin?". why babaannesine atladıklarım?
  • geçen bi vidyo izledim amcık çinliler öyle bi tuttorial vidyosu çekmiş ki sanırsın kara lahana sarıyor. böyle bi keyifli keyifli kaynatmalar, sonra suyunu çekince kanatlarından hafif gerdirip bi dolma şekil sarmalar falan ahahadf mendebur oclar ya

allahın bile eldivenle sevdiği mahluku yemek öyle bi rutin olmuş ki ibnelerde, bizde var ya gezelim görelim vs yemek programları, bunlarda da ne pişiriyon nakamura nenemm diye yaka mikrofonu uzatacak nerdeyse, o normallikte bi olay. yarasa çorbası yapiim yavrum, nakamura nenem buranın meşhur yemeği bu mudur, ivet yavrum biz en çok bunu içeriz, o sırada kamasutra dayı geliyor arkadan yarasaları deste yapmış getirmiş mağaralardan, aqun fruit ninjası seni başka yiycek bişe mi kalmadı şu nedir hayvan herif
  • ramazan menülerimizin vazgeçilmezi. anneme söylüyorum anne bugün de yarasa çorbası yap deyü, kadın üşenmiyor, bir gece evvelinden yarasa yakalıyor bana. canım yaa.
  • çok komik çorba lan. kaplıcaya yayılmış yozgatlı dayı gibi yarasayı çimdirmişler. o değil de yarasa sallama mı demleniyor amk?
  • gothamda yasak olan çorbadır.
  • "bunları vergiye bağlayalım, topraklarını istila edersek, bunlar bizi asimile ederler." diyen metehan, böyle bir şey gerçekten dedin mi bilmiyorum ama, çok büyük hunmuşsun çekik göz... yarasa kemirip, canlı canlı bir şeyler yiyip içmiyorsak, sayende. bir de toplanın, göçüyoruz diyen abiye de selam.
  • sizin damağınızı ayrı, zevkinizi ayrı s.keyim. hayvanın suratındaki ifadeyi görüp o çorbamsı bulamacı nasıl içersiniz be vicdansızlar. yok canlı maymun beyni yemek, yok köpeklere eziyet edip canlı canlı haşlamak, yok yarasa çorbası.. şu dünyada merak etmediğim yer ve sevmediğim insan topluluğu. iğrençsiniz.
hesabın var mı? giriş yap