• eskişehirdeki mor ve ötesi konseri ceryan ederken gelişen olay
  • sezen aksu'ya denk geldiginde tadindan yenmeyen konser . saganak seklinde baslar yaz yagmuru, belki tam da o sirada farkindayim soylenmektedir. aglamadim yagmurdan sirilsiklam oldum demek, ask ugruna harb etmeye karar verip verip vazgecmek, sonra tekrar karar vermek derken baslayan herkes yaraliya eslik etmek... guzeldir yagmur altinda konser, yagmurdan sonra hava acip yildizlar ciktiginda daha da guzeldir.
  • park orman'daki garbage konserinde yağmur, tam only happy when it rains'i söylemeye başladıklarında başlamıştı.
  • gününüzü iki ayrı uçta yaşamanız olasılığını önünüze süren iklim şartıdır. ya 'yagmurda da konser mi olur bee' diyip somurtursunuz ya da çılgınlık damarlarınız iyice kabarır ve süper eglenirsiniz.
  • gitaristin islanan gitarin elektrik aksamini tarafinda carpiilmasi sonucu ya ortalikta yanik kokusu ile konsere devam edilmesi ya da gitaristi yogun bakimda ziyaret edip kolonya, cicek taktim etmekle sonuclanacak durum.

aslinda bu durum yillar önce ac/dc'nin basina gelmis. agnus young carpilmis, sonra napsak da bu riksten korunsak diye düsünürken kablosuz jack icat edilmis falan da filan.
  • 2004 yili istanbul caz festivali etkinliklerinde de charlie haden konseri basta olmak uzere bir cok konser yagmura kurban gitmistir. aslinda yagmurda degildir sorun da cakan simsekte, simsegin sesindedir.
  • 22 temmuz 2000 tarihli alanis morissette konseride yağmur altına izlenmişti park ormanda..
  • saganak yagmur altinda acikhava konseri icin lutfen bakınız
    (bkz: 13 temmuz 2004 charlie haden konseri)
  • nick cave konserinin* dönüşmemesini dilediğim hede.
  • düşünün grubun yaş ortalaması 55 civarlarında, amerikada yaşıyor olduğunuz halde hala avrupada turnelerdesiniz ve binlerce hayranınıza konser veriyorsunuz. dört akor ve 5 dakikadan değil de yüzlerce nota ve rifflerden oluşan parçalarınızı yirmi otuz yıl önceki aynı tempoda yağmurun altında çalıyorsunuz.

ortamı tam anlamıyla görsel bi şölene dönüştüren doğa olayıdır. buyrun
hesabın var mı? giriş yap